Kavárna - Casual 8

Shedd

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Jsem si to vše tady přečetl, celkem jste toho napsali hodně během jediného dne (27. října).:)

Někdo tu psal o intuici, a že na ni dává. Správně dělá, pak si ušetří spoustu trápení, když dává šance někomu, kdo se stejně vybarví nakonec tak jak mu říkala intuice. Někdo psal, že lidi se dokážou hodně přetvařovat. Také naprostá pravda. Jen mě tak nějak mrzí, že když poukazuji na pokrytectví, abych dokázal, že mě má intuice nemýlí, tak je mi to pořád mazáno, místo toho aby to bylo argumentováno, obzvláště když jiné argumenty (ty které jsou jendoduché a dají se snadno vyvrátit) nevadí a urážky mezi hráči jsou taktéž v pohodě.

Jenom upozornění pro dvě osoby, že intuice nejsou smyšlenky. Jen je škoda, že ani jedna z těch osob není schopná argumentovat. Jedna šíří demagogii, zamlouvá, odvádí pozornost a když jí to přestane bavit, tak mlčí a druhá mlčí.

Já nevím jaký závěry vyvozuješ z toho že na msg se něco rozebíralo/rozebírá/rozebírat bude :D V podstatě sis odpověděl svým příspěvkem, diskuze je od slova diskutovat a to že si v diskuzi přidávám své názory, kterými i tu danou diskuzi chci začít, přiživit, nebo ukončit, je mé právo, máš ho i napsané v základní listině práv a svobod naší České republiky. Jelikož netuším zda to na Slovensku vedete taky, tak si to laskavě nastuduj když hraješ jazykovou verzi naší země, která se těmito zákony a právy má řídit. :)
(Je to doporučení ne urážka, aby tady zase někdo něco nechápal špatně)
Toto fórum je majetkem Innogames GmbH a podle VOP se řídí německým právem.
Před lety jsem tu zveřejnil obrázek, kde byl bod 17 s prvními 3 odstavci z Listiny základních práv a svobod. Obrázek byl smazán.

To o přístupu k Listině práv a svobod a jak ji někteří respektují vypovídá samo za sebe.;)

asi také závery že práve ty si povedal že na svet nepôjdeš ked tam pôjdem s vami ja a ja tvrdím že je uplna blbosť že by som tam išiel a ani ma nikto nevolal. len som vysvetloval. na Slovensku našťastie nemame Zemana a spol. neboj sme tu spokojní :) tiež len konštatovanie faktov a nie urážka.
na Slovensku našťastie nemame Zemana a spol. neboj sme tu spokojní :) tiež len konštatovanie faktov a nie urážka - To není žádný fakt, to je jen subjektivní názor se kterým je možné souhlasit či nesouhlasit. Fakt je např. i přestože je Slováků méně než Čechů, tak jich dělá v zahraničí více, přičemž u většiny z nich je hlavní přínos u zaměstnavatelů v levné pracovní síle. To je fakt. Může se Ti líbit či nelíbit, ale není to názor, ale fakt, který je možno potvrdit či vyvrátit statistikami, databázemi, články, knížkami apod. Celkem zírám kolik lidí dnes neumí rozlišit hodnotová stanoviska od reálií a ještě se tím chlubí.:Facepalm

Ještě k tomu co jste řešili předtím, že používali Tvoji fotku. Tak jsi se měl obrátit přes ticket na support na Biblos, ten velmi bojuje za ochranu osobních údajů.:Good Nebo jsi to měl rovnou konzultovat se svou exkolegyní Dragonlady ta by Ti poradila s trestními oznámeními. Velice trefně to napsal někdo dříve tady v topicu, že jestli Ti nevadí, že FB prodává osobní údaje?

Myslím si, že dokud někomu nevznikla zdravotní či majetková újma, tak psát o právu a o trestných činech je dost silná káva. Přesně kvůli takovým lidem, kteří si neumí řešit spory sami, obrací se s kdejakou ptákovinou na stát, což stejně většinou skončí smetením ze stolu, kvůli nim stát pořád jen posiluje svoji pravomoc a přidává nové a nové zákony, aby zasahoval do běžného života, protože asi někteří a bohužel není jich málo, je jich mezi námi hodně, si myslí, že celý život nalajnují do paragrafů a stát budou využívat vždy na svoji stranu, když se jim něco nelíbí, tak aby si vymínili, že vše bude podle nich a stát jim to zařídí. Přitom není to tak dávno, 10 až 15 let jak se kdekdo smál USA, co je tam za vlasy přitažené kauzy, jak jsou ti Američané hloupí a už je to tady, díky takovým lidem.

Já už nehraji, věnuji se realitě a zde jen wiki.
Divoké kmeny jsou také realita jen virtuální a pro Tebe je někdy virtuální realita více než reálný svět. Za chvíli to budeš zase někde hrát i po nocích. Každopádně není na tom nic špatného.
Nehrál jsem skoro 2,5 roku a nijak mi to nevadí. Ty jsi mi tvrdila, že mi nevěříš, že hrát nepřestanu. Ach, ty smyšlenky v hlavách některých.

Byla to prostě jiná strategie hry a výhry,
podobnou jsme měli např již na s10 s diakritikou, kde jsem s maličkým ryze útočným kmenem doslova razila cestu mapou
Do strategie patřilo i útočení s těžkou kavalérií.:Good:D

Někdo kdo věří, že zákazy pro ostatní dělá dobro a podepisuje petice, aby ostatním bral jejich štěstí, ale nedej Bože, když se stane zákonem něco co se Tě dotýká, aniž by se Ti to líbilo, tak to už si hned stěžuješ. Od člověka s takovým myšlením a přístupem číst o love and peace považuji za falešnou a prázdnou frázi. Nejsem a nikdy nebudu tak zlý jako Ty, na tu úroveň neklesnu. Přál bych Ti, i když mi to nebudeš věřit, abys lásku a mír našla v sobě. Je to o celkovém nastavení mysli, přístupu k životu a volbě. Třeba to někdy zvládneš.;) Můžeš začít u dětí.:Good