• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Tohle si dovolovat nesmíš! Mé jméno je pojem!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Pavle, co víš o podrazech na csp7? Já slyšel, že Cesta - Boží Mlýny ukončily spojko Medvídkům a pak prohráli. Co je na tom pravdy?
 

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
No nevím, hele, ty na jméno Petr máš nějaký monopol, že se nikdo jiný tak jmenovat nemůže?
Proč mi sakra nepřišel oběžník? Šamane, budeš se muset přejmenovat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ekosek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Pavle, co víš o podrazech na csp7? Já slyšel, že Cesta - Boží Mlýny ukončily spojko Medvídkům a pak prohráli. Co je na tom pravdy?

Jojo jsem to rozhádal, Všechno bylo domluvený dopředu s poníkem. jen tak naoko jsme do sebe jeli a pak přešel k nám dle domluvy :) jojo tak to bylo :)
 

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ach zlaté to TWstats :D
láska taková drobná rada, když vyhlásím rádiový klid ohledně toho že ti odmítám dělat pamatováčka na tvoje nezdary v tom tvém stylu hraní tak bys to měl dodržovat. :)
Protože to že si tam neměl xxx vesnic je proto že si se choval jako totální ... a to co si přidváděl fakt stálo za to s Nuitari jsme z toho měli docela srandu pak když si šel za martinem a pak si brečel že chceš zpátky, takže pac a pusu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru