• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
To není závěr ale můj názor na tebe jako hráče, nemíchej jabka s hruškama závěr je to že mi jagu vysvětlil že tam nejdeš. :)
Ale ja som reagoval na to ze sa dostavaju klamlive,vymyslene info k vam chapes? Ty stale riesis mna ako hraca tak sa opytaj na mna skutocnych psancov. O tom ako zradzam, aky som klamar a vymyslam si. Biesmara napr. so mnou srravil mnozstvo hodin na hranici v noci hore a kecali sme dost. Sykynho napriklad velmi dobre vie o svete kde sme sa spoznali a kde videl a vedel o veciach preco sa diali ako diali. Viac k tomu nemam co dodat. Vies pre mna su ludia ktori si zaskatulkuju niekoho len z pocutia, alebo ma zaklade jednej udalosti v podstate bezpredmetny. Prepac za uprimnost ale asi tolko k tomu. Len trochi ma udivuju tvoje reci o hracskych potencialoch a podobne. Popravde mne tvoje meno dodnes vela nehovori viem ze som s tebou hral a poznam to meno ale nie tak ako napr aceh1g alebo blatouch alebo jack komora a podobne. A prave preto by som si nikdy nedovolil ta hodnotit hracsky. Lebo netusim ako na tom si. Ty zjavne vies viac asi o mne. Nie je to myslene v zlom.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Zlatko, nepi ked pises alebo si vezmi prasky. Ved si precitaj svoje spravy. To je hrozne. Zdrbes ma ze ling je dobry hrac, pritom to povedal shaman potom ani neviem uz za co. Chapes alebo skusis pochopit toto? Mne je jedno aky som podla teba hrac. Rovnako mi ke jedno ci na niektori svet ty ides alebo nie, lebo je to aj tak len na chvilu. A hlavne ked sa bavim ci uz so shamanom, ponikom alebo neviem kym, nemiesaj sa do rozhovoru dospelych. Ja si meno robit nemusis a neriesim ze nevyhovujem mozno 30ke ludi alebo 50ke. Ja to hovorim aj svojim ludom mna bud budu milovat alebo nenavidiet. Ina moznost nie je. Hram tvrdym ale vzdy ferovym stylom ako proti superom, tak aj od vlastnych vyzadujem vela. Na cas6 sa objavilo po moj boku mnozstvo hracov s ktorymi som hral prvykrat. Olegunar, tvazhouba, sekera, knurlag, asuna, mummy, filda, shadow, adissek a plno dalsich skvelych hracov. Spytaj sa preco hrali podomnou ked som svina, alebo preco aj dnes, ked sa ich opytas na moje meno, ti povedia to, co povedia...myslis preto, ze nemaju vlastny nazor? Lebo slepo idu za mnou? Ty ani len netusis aka pohoda vladne u mna v kmeni vzdy, lebo najmensi naznak konfliktu a podlamovania autority trestam tvrdo. Tu si predstavis direktivne spravanie, ale si na omyle, kazdy za mnou moze prist a normalne si diskutovat o veciach, respektujem kazdeho jedneho a ti hraci su spokojni. Ale ti ludia idu zamnou alebo so mnou asi kvoli niecomu inemu nad tym uvazuj a uz neotravuj prosim ta.
ja to rikam o tom lingovi proto ze sem s nim hral a byl sem spokojeny a nejen ja ale i ostatni...mozna shaman to rika protoze mu na nem neco nesedi tak proto to rika...ja te chapu aj ostatni ja te nedrbam jen ti rikam svuj nazor na nej jako hrace :)lign je taky tvrdy a spravny vudce kdyz vedl kmen ale neovlivnime nektere veci v zivote co se stanou viz u nej ;) a kdyz jsme u diskuze... na jednu vec si mi jeste neodpovedel...proc zvladnes jen 1 svet?:)
 

Rozmetal

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Dobrý den, mohu se zeptat, proč není možné se přesunout na casual 8? Všechny věci pro přesun splňuji. Děkuji za info.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Už to funguje a přesunutí a následné přihlášení na Casual 8 by mělo tak být plně funkční! :)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Safe a ještě jedna věc mě zajímá nejvíc ty máš seznam lidí na Casual 8 co jdou že víš kdo tam bude atd.:)jestli máš klidně ho tady dej zajímá mě to ...a co Dragon lady ?

Já už nehraji, věnuji se realitě a zde jen wiki.
Na cas 6 jsem šla jen proto, že mě přemluvili hráči z cas 4, kteří chtěli abych založila kmen, naverbovala hráče, domluvila diplomacii a spojení s jinými kmeny a pomohli jsme rodině vyhrát. Převahou a slučováním hráčů byla výhra "jistá" (jen otázkou času).
Slib jsem splnila. Stačí se podívat na TWstats, kolik vin hráčů (a i vesnic hráčů kteří skončili a vesnice jim odevzdali) bylo před tím u nás v kmeni :).

(Očekávala jsem na oplátku pro kmen, kde na jménu nezáleží, druhé místo, ale to nedopadlo, od začátku jsem nechtěla do rodiny, protože neopouštím své členy, slabší hráči už od začátku věděli že nevyhrají, ale souhlasili s dohodou a bojovali pro rodinu ve všech akcích. Někdo to zde vyčítal, ale bylo to i v popisu kmene, že k nim patříme, a z toho je jasné že jsme útočili společně. I UFG jim pomáhali.

Všichni jsme věděli, že se do 1 kmene nelze vejít a někdo bude muset odevzdat vesnice, někdo bude druhý, atd., celou hru o tom byli dohady, vyhlášeno bylo jenom že "podle zásluh" rodina o každém rozhodne... (možná toto vedlo ke spekulacím zde zmíněným).
Silné hráče přetáhli, ale nakonec některým sdělili že nebudou ve vin at odevzdají část vesnic, a mnozí kvůli tomu úplně skončili (viz lord ares, kterého to dost sebralo a učet jim odevzdal) - TOTO je asi TO, co se mnohým zde na foru nelíbí a vyčítají to rodině (asi i to, že ti co přešli do family měli zákaz zabírat ke konci hry), ale skoro všichni o tom byli obeznámeni - a my kdo to věděli, jsme s tím souhlasili, a bojovali za ně, ABYCHOM SI ZAHRÁLI - NEvyhráli.

Nevyčítejte si pořád...
Hlavní je, že ten svět konečně skončil...a můžete hrát další a další, jinak nebo stejně - to už je na každém.

Byla to prostě jiná strategie hry a výhry,
podobnou jsme měli např již na s10 s diakritikou, kde jsem s maličkým ryze útočným kmenem doslova razila cestu mapou, měli jsme oproti velkým hráčům výhodnou morálku a vesnice šli postupně do emons. Spojko s Beretou mi tenkrát umožnilo v klidu skončit a věnovat se důležitějším věcem. :)

love and peace! :)
Dragon Lady
 

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ale ja som reagoval na to ze sa dostavaju klamlive,vymyslene info k vam chapes? Ty stale riesis mna ako hraca tak sa opytaj na mna skutocnych psancov. O tom ako zradzam, aky som klamar a vymyslam si. Biesmara napr. so mnou srravil mnozstvo hodin na hranici v noci hore a kecali sme dost. Sykynho napriklad velmi dobre vie o svete kde sme sa spoznali a kde videl a vedel o veciach preco sa diali ako diali. Viac k tomu nemam co dodat. Vies pre mna su ludia ktori si zaskatulkuju niekoho len z pocutia, alebo ma zaklade jednej udalosti v podstate bezpredmetny. Prepac za uprimnost ale asi tolko k tomu. Len trochi ma udivuju tvoje reci o hracskych potencialoch a podobne. Popravde mne tvoje meno dodnes vela nehovori viem ze som s tebou hral a poznam to meno ale nie tak ako napr aceh1g alebo blatouch alebo jack komora a podobne. A prave preto by som si nikdy nedovolil ta hodnotit hracsky. Lebo netusim ako na tom si. Ty zjavne vies viac asi o mne. Nie je to myslene v zlom.
Hele promiň mi to, ale fakt si myslíš že když jsem s tebou měl určitou zkušenost jako s osobou, nějak si se předváděl, tak asi určitě mě nepřesvědčí svědectví psanců, promiň ale prostě na 54 ses choval jako ... řešili jsme tě dlouhou dobu a to že se jenom dokolečka opakuješ že to není pravda atd. tak mi fakt do hlavy nejde, mohlo ti přepnout whatever, ale zanechal si určitý dojem, který mi prostě nevymluvíš... Hráč který je dobrý je jedna věc ale z osobnostního hlediska si na té 54 totálně pohořel v prvním druhým i třetím dojmu, takže dokud já sám nezkousnu od sebe to že jsem na tyhlety výlevy znovu připraven abys mi mohl dokázat opak, pak jsme ve slepé uličce...

Jsem totiž člověk co si dělá o lidech svůj vlastní obrázek ne na základě mylných informací, bohužel pro tebe se většina z těch věcí co se o tobě říká na druhé straně barikády shoduje s mou zkušeností a víme všichni moc dobře jak se lidi umí od přírody přetvařovat...
 

pagouš

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Dobře, beru tě za slovo, nemáš rád cigánskou férovku, tak pokud založíte třetí kmen, nebo s někým dalším uzavřete spojenectví, nazvu tě srabem, je to fér? A nebudeš moci nic říct, pokud vyhrajete, nebudeš se tím moci chvástat, jak jste nás rozdrtili, souhlasíš?
Chtěl bych něco sdělit hráči saf1... Ahoj
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru