• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 9

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Takže jsem dosti zklamaný tímto světem, těšil jsem se ale je to tam bída :(

Když se dívám tak server je aktivní 3 měsíce a už je tam hráč z skoro 300.000 body.
Ani se nedivím protože ten hráč má vybudované vesnice jen díky těm vaším PB bodíkům které cpete na každý server aby jste vy s toho něco měli a vydělávaly jste na ostatních lidem o nic jiného vám nejde.
Kdyby jste udělaly Casual svět bez použití PB bodů bylo by to mnohem lepší než tohle...

Za další vy sice dáte možnost přesunu na tento server ale že tam hráč přijde z inventářem ve kterém má snad 20 části a samé kraviny tak se pak nemůže divit když tam přijde že má během 3 dnu 15 vesnic děs a hrůza opravdu...

A to vaše stupidní nastavení, že hráči mohou podporovat barbarské vesnice to nevím který vůl vymyslel je to ta nejhorší kravina co jde kde mohly dát.
Šance zabrat 6.000 vesnici nemá smysl protože top 1 si tam pošle 70.000 kopí a 70.000 mečů a pak se krásně směje že tu jeho vesnici co bude chtít obsadit tak nemá šanci...

Obyčejná primitivní věc, a další kravina v celém tomto světě... skoro žádné barbarské vesnice kolem nás hráčů každý musí jít na kraj mapy aby měl nějaké vesnice a to se mě fakt nechce chodit pro 10 vesnic někde na konec mapy, když potřebují vesnice u sebe a ostatní taky abychom se mohly bránit.
A to nemluvím o tom, že na tomto casual nejsou ani žádné bonusové vesnice jestli jste je na startu daly možná 20 vesnic a tím to skončilo.
Nejde vidět ani žádné nové vesnice nikde prostě nic, opravdu tento svět mě čím dál více klame jiné casualy byli o 100% lepší než ta vaše slavná 9!

Pokud budete v budoucnu dělat Casual svět tak ho laskavě zařiďte tak aby:
Nebyla možnost PB kupování surovin z trhu, zkracování doby / surovin na stavbu.
Nebyla možnost podporovat barbarské vesnice ani jako hráč ani kmen

Max co by jste mohly nechat tak:
Premium
Bonus 20% suroviny na každou položku za PB
Pomocník rabování
Správce účtu

Můj názor a reakce na to vše kolem toho světa!
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Ahoj,

a seš si jistej, že je to inventářem a PBčkama?

Například Rydlos začal na tomto světě o 1 den dříve než ty, tedy 17 srpna.

Současný stav:
HráčPořadíPočet bodůPočet VesnicPrůměr bodů na vesnici
Rydlos1251,501435,849
General Brian Sheppard20621.27154,254

Dnes je 3. října. Nezlob se na mě, ale po měsíci a půl hraní mít 5 vesnic, kdy vyjma Tvé hlavní vesnice nemá žádná jiná vesnice více jak 3 tisice by jsi se měl spíše zamyslet nad svým "výkonem", namísto toho, aby si zde osočoval aktivní hráče. Ano, PB ovlivňují casualy, stejně jako jiné světy, nic to ale nemění na tom, že špátný hráč zůstane špatným hráčem i kdyby měl bambilion PBček.

Pokud nevíš, jak hrát, můžeš se podívat na DK nápovědu, případně můžeš kdykoliv napsat mně, případně jiným zkušeným hráčům.

S pozdravem,
Chobot - Shaman
 
Naposledy upraveno:

Nefriitka

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ahoj, kdy se asi počítá s otevřením cas10 ? Děkuji za odpověď, Hezký den :) Simča
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zatím termín nemáme. Zpravidla - až se bude blížit konec Casualu 8, budeme plánovat další Casual. Snažíme se mít v jednu chvíli spuštěny vždy 2 Casualy, takže CSP10 se bude řešit až v konečné fázi CSP8.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Zatím termín nemáme. Zpravidla - až se bude blížit konec Casualu 8, budeme plánovat další Casual. Snažíme se mít v jednu chvíli spuštěny vždy 2 Casualy, takže CSP10 se bude řešit až v konečné fázi CSP8.
12.5. padaji posledni limity takze pocitejte tak 8-9 mesic (jako treba zacal casual 9 v 9 mesici tusim) s takovou rychlosti protoze ted uz ma vitezny kmen 41% dominance cca a chteji 80 % at jsou oficialne prohlaseni jako vitezove sveta:)
 

JAFAII

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Gratuluji vítězům ať už to bude kdokoliv,na to zvítězit je potřeba čas a ten ja nikdy poradně neměl ale ty roky tady strávené byly fajn jen se to stále více blíží klasickému světu už to nikdy nebude pohodovka bohužel mladí má přednost.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Zdá se mi to ale po vytvoření šlechty mi nepřijde vlajka ...přijde mi že bylo deaktivováno získávání vlajek na tomto světě ?(svět končí za měsíc cca ) ? Děkuji @Kozmicz
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, získávání vlajek prostřednictvím pokroku bylo na tomto světě deaktivováno. Informace o tom je vždy uvedena ve spodní části na stránce vlajek přímo ve hře.
 
Nahoru