• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic světy

řešit to nikdo nebude, protože brečíš na špatném hrobě, od toho jsou tikety a každý tiket má svůj čas. Btw koukal jsem na kmen SZ a na hráče z okolí a všichni mají více bodů než ty, takže bych začal u sebe, pořádně hrát a stavět a pak bych se zaměřil na ostatní :D :D :D

Opravdu iq houpacího koně, když obhajuješ porušování pravidel skrz botování mulťáků ;)

IMG_4004.pngNa mapě je nezdravě vypadající rakovina jak blázen, účty mají stejně vedený algoritmus přes bota. Vzpamatuj se chytráku! Pokud nejsi pro fair-play hru, nemáš tu co dělat.
 

Přílohy

  • image.png
    image.png
    91,9 KB · Zobrazení: 24
  • IMG_3925.jpeg
    IMG_3925.jpeg
    101,1 KB · Zobrazení: 25
Je mi jasné, že absolutně nechápeš, jak funguje seriózní tým hráčů, kteří hrají efektivně, aktivně a podle strategie, protože jsi zjevně na úplně jiném intelektuálním i herním levelu.

Už z tvého vyjadřování je jasné, že se bavím s někým, kdo je o několik tříd pod mojí úrovní, a nemá smysl s tebou ztrácet čas, protože logicky nejsi schopný vést racionální debatu. Ostatně, těžko diskutovat s někým, kdo ani neví, co má stavět, aby údajní boti neměli více bodů než on :D

Doporučil bych ti někdy vycestovat a jít si zahrát na jinou jazykovou verzi, ať vylezeš z nory a pochopíš, o čem ta hra je ;)
 
Je mi jasné, že absolutně nechápeš, jak funguje seriózní tým hráčů, kteří hrají efektivně, aktivně a podle strategie, protože jsi zjevně na úplně jiném intelektuálním i herním levelu.

Už z tvého vyjadřování je jasné, že se bavím s někým, kdo je o několik tříd pod mojí úrovní, a nemá smysl s tebou ztrácet čas, protože logicky nejsi schopný vést racionální debatu. Ostatně, těžko diskutovat s někým, kdo ani neví, co má stavět, aby údajní boti neměli více bodů než on :D

Doporučil bych ti někdy vycestovat a jít si zahrát na jinou jazykovou verzi, ať vylezeš z nory a pochopíš, o čem ta hra je ;)

Většinou ti co se takhle něčím chlubí a nebo se snažím tím shodit tak úplně ten největší intelekt nemají, takže bych byl opatrný s tím o několik tříd pod tvoji úroveň…

A pokud i vím body nejsou všechno je i duležitá armáda, takže někomu zakazovat se vyjadřovat k tématu, že nemá moc bodů taky ukazuje ne úplně dokonalou znalost hry, pokud chceš komunikovat tímto stylem to samé pochopení psaného textu, kdy Rayn se ptal jestli se bude support bude zabývat hromadou ticketů a dokonce ticket jde zadat na 5 hračů a pokud těch multaků je i více jak 50, tak se musí zadat spoustu ticketů a jelikož do ticketu nejde odpovídat nebo reagovat, tak se zeptal tady… a ty mu odpovíš že tady psát nemá, že od toho jsou tickety… a logicky když tickety jsou zadané, tak se jen zeptal tady, takže tvá odpověď byla zbytečná a jen snaha bagatelizovat toto téma multiúčtů, botů a celkové porušování pravidel… a jestli to je jejich strategie to nikdo nerozporuje, že to může být jejich strategie, ale pokud to je v rozporu s pravidly tak je to potřeba řešit
 
Podívej, chápu, že někdo má potřebu řešit multiúčty jako svůj životní úkol, ale trošku mi to připomíná situaci, kdy někdo vidí souseda s novým autem a hned začne sepisovat hlášení na finančák. Jestli někdo pravidla porušuje, je na supportu, aby to vyhodnotil – od toho tam jsou, ne fórum. :)

Navíc, není trochu paradoxní naříkat na neefektivní systém ticketů tím, že budeš spamovat fórum? To je jako stěžovat si na pomalé odbavení na letišti tím, že si vezmeš s sebou 10 kufrů. Ticket se podá a vyřeší tam, kde má – tady na fóru to fakt nikdo neurychlí. :):Good

A k těm strategiím – víš, co je zajímavé? Že dokud někdo hraje jinak, než je očekávaný standard, hned je podezřelý. Jako kdyby hráč, co staví efektivně, automaticky nemohl být skutečný. Možná by bylo lepší soustředit se na vlastní hru než hledat duchy za každým rohem. ‍:eek:

A jen pro pořádek – herní fórum neslouží k diskusi nad blokacemi účtů, multiúčty nebo rozhodnutími supportu. Od toho jsou tikety, a jejich řešení tady nijak neurychlíte. Takže pokud vám opravdu záleží na férové hře, stačí podat ticket a dál se věnovat hraní místo spekulací. :)
 
Naposledy upraveno:
Podívej, chápu, že někdo má potřebu řešit multiúčty jako svůj životní úkol, ale trošku mi to připomíná situaci, kdy někdo vidí souseda s novým autem a hned začne sepisovat hlášení na finančák. Jestli někdo pravidla porušuje, je na supportu, aby to vyhodnotil – od toho tam jsou, ne fórum. :)

Navíc, není trochu paradoxní naříkat na neefektivní systém ticketů tím, že budeš spamovat fórum? To je jako stěžovat si na pomalé odbavení na letišti tím, že si vezmeš s sebou 10 kufrů. Ticket se podá a vyřeší tam, kde má – tady na fóru to fakt nikdo neurychlí. :):Good

A k těm strategiím – víš, co je zajímavé? Že dokud někdo hraje jinak, než je očekávaný standard, hned je podezřelý. Jako kdyby hráč, co staví efektivně, automaticky nemohl být skutečný. Možná by bylo lepší soustředit se na vlastní hru než hledat duchy za každým rohem. ‍:eek:

A jen pro pořádek – herní fórum neslouží k diskusi nad blokacemi účtů, multiúčty nebo rozhodnutími supportu. Od toho jsou tikety, a jejich řešení tady nijak neurychlíte. Takže pokud vám opravdu záleží na férové hře, stačí podat ticket a dál se věnovat hraní místo spekulací. :)

Asi bych souhlasil pokud by ti i jeden z těch lidí nenapsal, že ty mulťáky opravdu mají a že mají i kamaráda v supportu, takže by jim ty porušování pravidel mohl zamést pod koberec… tím pádem je potřeba na toto ukázat veřejně na veřejném fóru, což snad od toho fórum je, když se bere, že to je místo, kde by se mělo diskutovat a řešit problémy…

A kdybych přešel na tvůj přiklad, tak je to spíše situace, kdy soused ukradne auto, řekne ti to, že ho ukradnul a přitom ti řekne, že na policii nemá cenu chodit, jelikož tam má kamarády, takže to s něma bylo domluvené, že ho ukradne a ví o tom… uděláš to, že stejně na policii zajdeš, nahlásiš to, ale upozorníš na to i veřejně…

Samozřejmě soused ti to řekl (v této situaci to napsal na messenger) takže se to nebere jako oficiální přiznání na DK
 
Hele, chápu, že tohle v tobě vzbuzuje emoce, ale pořád platí, že fórum není místo pro vyšetřování nebo řešení individuálních případů multiúčtů a porušování pravidel. To, že ti někdo něco napsal do zpráv, ještě neznamená, že je to neprůstřelný důkaz, stejně jako když ti někdo řekne, že viděl lochnesku – může to být pravda, ale oficiálně se to musí ověřit jinde, ne na veřejném fóru.


A k tvému příměru – spíš je to situace, kdy ti soused u piva řekne, že ukradl auto, ale důkazy nemáš, jen jeho slovo. Takže místo toho, abys to řešil tam, kde se to řešit má (u policie/supportu), běžíš na veřejné náměstí a vykřikuješ, že je zloděj, i když tím ničeho nedocílíš.

Prostě a jednoduše – support je jediná cesta, jak se tohle řeší. Fórum k tomu neslouží, nikoho tady tím neohromíš a rozhodně tím nijak neurychlíš žádné vyšetřování. Takže pokud chceš, aby se tím opravdu někdo zabýval, tak si dej záležet na pořádném ticketu místo toho, aby ses tu rozčiloval a spekuloval nad zákulisními spiknutími.

Rozhodně nevěř tomu, že by měl někdo na supportu ‚kamarády‘ a že by support někoho úmyslně zvýhodňoval. Pokud máš pochybnosti o rozhodnutí supportu, vždy máš možnost požádat o přezkoumání hlavního administrátora hry – tím je Kubina. Můžeš ho kontaktovat přímo ve hře a upozornit ho, že má tiket, který čeká na jeho vyjádření.


Z vlastní zkušenosti vím, že pokud jsem nesouhlasil s rozhodnutím některého supportéra, požádal jsem o prověření administrátora hry. Pokud i hlavní administrátor potvrdí původní rozhodnutí, pak už není moc kam se odvolat a nezbývá než se s tím smířit.
 
Je mi jasné, že absolutně nechápeš, jak funguje seriózní tým hráčů, kteří hrají efektivně, aktivně a podle strategie, protože jsi zjevně na úplně jiném intelektuálním i herním levelu.

Už z tvého vyjadřování je jasné, že se bavím s někým, kdo je o několik tříd pod mojí úrovní, a nemá smysl s tebou ztrácet čas, protože logicky nejsi schopný vést racionální debatu. Ostatně, těžko diskutovat s někým, kdo ani neví, co má stavět, aby údajní boti neměli více bodů než on :D

Doporučil bych ti někdy vycestovat a jít si zahrát na jinou jazykovou verzi, ať vylezeš z nory a pochopíš, o čem ta hra je ;)
Tady se asi ozval majitel těch mulťáků. :-D

Kdyby někdo takhle upozornil na moje mulťáky, reagoval bych stejně podrážděně.
 
Tady se asi ozval majitel těch mulťáků. :-D

Kdyby někdo takhle upozornil na moje mulťáky, reagoval bych stejně podrážděně.
Já vůbec nejsem podrážděný, jen jsem alergický, že si lidé tady pletou fórum ze supportem :)

A místo diskuse nad hrou, taktikou, bojem a vším se tohle fórum proměnilo na kydání špíny druhých. Já fórum čtu od roku 2008 a moc dobře si pamatuji tu proměnu a mentální obměnu místní herní komunity :p
 
Já vůbec nejsem podrážděný, jen jsem alergický, že si lidé tady pletou fórum ze supportem :)

A místo diskuse nad hrou, taktikou, bojem a vším se tohle fórum proměnilo na kydání špíny druhých. Já fórum čtu od roku 2008 a moc dobře si pamatuji tu proměnu a mentální obměnu místní herní komunity :p
Ako hovoris diskutujeme nad hrou, ktorou sucastou je aj taketo masivne porusovanie pravidiel :). Co sa tyka ticketov ludia uz pisali ze to nahlasili bez odpovede( ktora pravdepodobne ani nepride), to sa navzajom nevylucuje. Mam za to ze na forum sa moze diskutovat o vsetkych aspektoch hry
 
Zpět
Nahoru