• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic světy

Je to smutné, že český support podporuje tuhle špinavou hru :) Ještě když víme, že nám kmen SZ, se kterým jsme šli původně na svět říkal, že mají kamaráda na supportu.

Ještě když víme, že “K S N” ze světa 100, který tam předvedl to stejné předvádí i tady na clasiku v daleko větší míře. A každý svět proto hraje radši pod jiným nickem.

Takže pane alibisto, chlapče s kamením nebo-li ty jež se tu stále snažíš omlouvat porušování svých pravidel. Asi nebudeš tak dobrý hráč, když kolem sebe musíš mít 100 botů, aby sis aspoň trochu nahodil to své malé ego.
 
Zase si tu řeší někdo svoji neschopnost si udělat hru jednodušší? Kdyby jste hráli s nimi, tak by jste byli hamty hamty a rádi za free vesnice, ale evidentně se něco pokazilo, nejspíš to, že se někdo nechtěl o tyto vesnice dělit. A to je dobře, jelikož to je místama druhý full time job, vložený čas do hry. Tak to taky zkuste.
 
někomu jde jen o princip, každý v téhle hře nepotřebuje podvádět a používat milion různých věcí které jsou pravidly jasně zakázané, většině by stačil hrát za nějakých rovných podmínek když už jde o svět na kterém jednou za čas nejsou PB tedy možnost koupit si výraznou výhodu přes nákupy surovin, plusovou produkci, atp.

a určitě jde o jakousi budoucnost té hry pokud by se prokázalo že člen supportu kryje hráče co se podvádění dopouští, sice nechápu co by z toho měl a nevím jestli to vůbec systém v dnešní době umožňuje a není to plácání do větru ale co si budeme, v minulosti se našel minimálně jeden případ kdy support prokazatelně hru ovlivnil a pamětníci cz/sk scény to asi nepotřebují připomínat.
 
někomu jde jen o princip, každý v téhle hře nepotřebuje podvádět a používat milion různých věcí které jsou pravidly jasně zakázané, většině by stačil hrát za nějakých rovných podmínek když už jde o svět na kterém jednou za čas nejsou PB tedy možnost koupit si výraznou výhodu přes nákupy surovin, plusovou produkci, atp.

a určitě jde o jakousi budoucnost té hry pokud by se prokázalo že člen supportu kryje hráče co se podvádění dopouští, sice nechápu co by z toho měl a nevím jestli to vůbec systém umožňuje a není to plácání do větru ale co si budeme, v minulosti se našel minimálně jeden případ kdy support prokazatelně hru ovlivnil a pamětníci cz/sk scény to asi nepotřebují připomínat.
Tahle hra není dělaná pro principy.
 
příště si zjisti význam slova než takhle zareaguješ, myslím že jsem ho použil celkem vhodně a pochopitelně k situaci, pokud pravidla ve hře nemají smysl, pokud jsou opakovaně porušovaná všemi možnými způsoby, pokud není možné dosáhnout výhry z pohledu pravidel čistou hrou tak by bylo fajn to veřejně deklarovat ať se na to naivní stvoření co neznají život podměstí raději rovnou vykašlou ;) ať prostě aspoň víme na čem jsme a nežijeme v nějaké iluzi toho že když jeden je za porušení pravidel postižený tak to bude platit pro všechny protože zrovna nemá někdo páky na vyšší místa.

třeba vypsat někde kontakty na členy supportu, s adresou kam posílat bonboniéry a nebo rovnou tam dát bankovní účty aby ten kdo si více zaplatí měl support na své straně :D
 
Zase si tu řeší někdo svoji neschopnost si udělat hru jednodušší? Kdyby jste hráli s nimi, tak by jste byli hamty hamty a rádi za free vesnice, ale evidentně se něco pokazilo, nejspíš to, že se někdo nechtěl o tyto vesnice dělit. A to je dobře, jelikož to je místama druhý full time job, vložený čas do hry. Tak to taky zkuste.
odporucam zapojit logiku xD.. lebo podla tej tvojej ked ti niekto vykradne barak tak je to v pohodicke ze, vsak si chcel "len ulahcit" zivot, aj ked to je proti pravidlam(zakonne). Na nieco tam tie pravidla su, a to ze niekto musi do podvadzania investovat cas a tym padom to je zasluzene, je najhorsi argument co som pocul tvl xD
 
Na tohle ti zareaugiji znova větou: tahle hra není dělaná pro principy.
Zkus nad tím popřemýšlet do večera, co tím bylo myšleno a třeba i ty dostaneš bonbonieru, aby si ji mohl obratem poslat někomu ze supportu.
:)
 
odporucam zapojit logiku xD.. lebo podla tej tvojej ked ti niekto vykradne barak tak je to v pohodicke ze, vsak si chcel "len ulahcit" zivot, aj ked to je proti pravidlam(zakonne). Na nieco tam tie pravidla su, a to ze niekto musi do podvadzania investovat cas a tym padom to je zasluzene, je najhorsi argument co som pocul tvl xD
Já jsem pro používání skriptů ve hře. Zároveň jsem zastánce multi-účtů a podobných vymožeností.
 
Ako hovoris diskutujeme nad hrou, ktorou sucastou je aj taketo masivne porusovanie pravidiel :). Co sa tyka ticketov ludia uz pisali ze to nahlasili bez odpovede( ktora pravdepodobne ani nepride), to sa navzajom nevylucuje. Mam za to ze na forum sa moze diskutovat o vsetkych aspektoch hry

Je vidět, že nemáš moc nahráno a nahlášeno, odpověď ti ani nepřijde, tiket bude prošetřen a většinou bývá poslední dobou bez reakce. Co by jsi chtěl? aby ti posílali strojově psanou zprávu, že hráč byl prověřen a že ti nemohou říct výsledek?
a určitě jde o jakousi budoucnost té hry pokud by se prokázalo že člen supportu kryje hráče co se podvádění dopouští, sice nechápu co by z toho měl a nevím jestli to vůbec systém v dnešní době umožňuje a není to plácání do větru ale co si budeme, v minulosti se našel minimálně jeden případ kdy support prokazatelně hru ovlivnil a pamětníci cz/sk scény to asi nepotřebují připomínat.

Jsou to nesmysly, vím o tom, že někdy někomu byl udělej unban domluvou ale určitě si nejsem vědom, že by někdo dlouhodobě cíleně porušoval pravidla a support ho kryl, to určitě ne. Spíše support to není schopen detekovat, zjistit či prostě blokovat :p Každý zná takových hráčů na serveru mnoho a těžko říct, kdo hraje čistě, kdo nehraje, kdo kliká ručně, kdo nekliká ručně.

Já jsem pro používání skriptů ve hře. Zároveň jsem zastánce multi-účtů a podobných vymožeností.
On narozdíl od vás není pokrytec, 90% z vás porušujete pravidla různými skripty, které jsou ilegální ale brečíte na ostatní :D
Skripty ulehčují hru, hrozně moc skriptů nahrazuje chybějící funkce hry, které by měla mít hra v základu, abys v roce 2025 nebyl otrokem hry. :Good

1739113831360.png
 
Naposledy upraveno:
Zpět
Nahoru