- Počet poděkování
- 1
Je to smutné, že český support podporuje tuhle špinavou hru
Ještě když víme, že nám kmen SZ, se kterým jsme šli původně na svět říkal, že mají kamaráda na supportu.
Ještě když víme, že “K S N” ze světa 100, který tam předvedl to stejné předvádí i tady na clasiku v daleko větší míře. A každý svět proto hraje radši pod jiným nickem.
Takže pane alibisto, chlapče s kamením nebo-li ty jež se tu stále snažíš omlouvat porušování svých pravidel. Asi nebudeš tak dobrý hráč, když kolem sebe musíš mít 100 botů, aby sis aspoň trochu nahodil to své malé ego.
Ještě když víme, že nám kmen SZ, se kterým jsme šli původně na svět říkal, že mají kamaráda na supportu. Ještě když víme, že “K S N” ze světa 100, který tam předvedl to stejné předvádí i tady na clasiku v daleko větší míře. A každý svět proto hraje radši pod jiným nickem.
Takže pane alibisto, chlapče s kamením nebo-li ty jež se tu stále snažíš omlouvat porušování svých pravidel. Asi nebudeš tak dobrý hráč, když kolem sebe musíš mít 100 botů, aby sis aspoň trochu nahodil to své malé ego.
ať prostě aspoň víme na čem jsme a nežijeme v nějaké iluzi toho že když jeden je za porušení pravidel postižený tak to bude platit pro všechny protože zrovna nemá někdo páky na vyšší místa.
Každý zná takových hráčů na serveru mnoho a těžko říct, kdo hraje čistě, kdo nehraje, kdo kliká ručně, kdo nekliká ručně.
