Všetko je v pohode, iba znova rovnaka skupina hraču sedi v kralostve podivnych dedin, ktore nereaguju na spravy a
maju podobne rastúce šablony.
Za par dni to popadá ako na 100, ani 1 stupen hradieb im neznicia, narobia si na nich utočne body a hra ide dalej.
Neni to vubec divne, možná malinko.
Podobnu situaci, som stretol na medzinarodke, tam to do 3dni support vyriešil, vesky zmazal a i ked sa vedelo, odkial to šlo, tak majitel uctu ban nedostal, pretože samozrejme iná ipcka.
No tady to nikoho nezajima, pokračujeme na dalšom svete a oni sa každemu smeju do tvare.
V pohode, len nasierajú uz i tak malú komunitu cz hry a opúštaju túto i celkom zajimavu browserovku, co tu s nama už celkem dost dlho žije.
Len tak dalej, zabime si tu hru i u nás.