• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic světy

Přiznávám že ty multaky nejsou nikoho z lidí u nás v kmeni, jsou nathyana a albla
 
Cítím se jak u soudu, prožíváte to jak kdyby na nás zautocilo Slovensko se svou koňskou gardou v čele s vojevůdcem ficmastrem alexanrdrovičem velikým.

Chce to klid a jak se říká nohy v teple, ale teplo si hold nemůže dopřát každý, kor dál směrem na východ.

Lituji všech a všem rád přispěji na lepší život.

Vypněte fórum a hrajte, dokud se náš support o tuto umírající hru stará
 
Přiznávám že ty multaky nejsou nikoho z lidí u nás v kmeni, jsou nathyana a albla
To už nezakecáš, v první zprávě jsem psal a ptal se, jestli ty multiůčty nejsou Vašeho kmene… jedine co si rozporoval, že nejsou tvoje, ale to že nejsou Vašeho kmene si nerozporoval, takže když si přiztižen už nemusíš ukazovat na ostatní…
 
To máš jedno, těm to stejně nedomyslí, ale už končím, tak papa a díky za vyřešení problému, vadí mi tohle označování
 
Kubína tu ti priložím screeny z našeho chatu ako sa chvastá, svojimi multakmi a že žiadne nemá je to špinavý klamár nič viac. A nech si spraví každý názor sám o tej špinavej bande.
 

Přílohy

  • IMG_0583.jpeg
    IMG_0583.jpeg
    214,7 KB · Zobrazení: 51
  • IMG_0585.jpeg
    IMG_0585.jpeg
    283,4 KB · Zobrazení: 49
  • IMG_0587.jpeg
    IMG_0587.jpeg
    296,3 KB · Zobrazení: 49
Naposledy upraveno:
neviem prečo sa tu nad tým vôbec vzrušujete, naspawnujú si 200 mulťákov požerú ich ale akonáhle im zaklope nejaký schopnejší kmeň na dvere tak odpália účty, neviem čo z toho tý chalani majú keď vždy hrajú pod iným nickom aby ich nikto akože nespoznal ale tak asi je to nejaký EGO BOOST, nevadí chalani ja Vám to prajem, škoda že tam nemáte so sebou ešte Adama (Insidera) možno by sa mu podarilo zahrať podobnú šarádu ako na cz100 kde oklamal nie len spojencov a ludí čo mu verili ale ešte aj ludí s ktorými bol v kmeni a čo pozná osobne a išiel im tvrdiť totálne nezmysli to už je pre ma vyšší level HRY :D

takže ten kto si prečíta to čo som tu napísal musí pochopiť, že tý chalani majú určité nezrovnalosti niekde inde a preto si to vynahrádzajú tým, že sú na každom svete PRVÝ škoda, že len DOČASNE ale budem Vám držať palce aby ste to raz dotiahli aspoň dokonca lebo inak mi moc nedáva zmysel ani toho bota nastavovať keď viem, že akonáhle príde nejaká väčšia katovačka tak odpalujem účet :D

každopádne každý sme ORIGINÁL a ja vám to prajem :)
 
Další Slovák s plnou pusou řečí :D
Nevím kdo na CS100 vyfasoval ban za zakázaný skript na rabování :D
Na to, že jsi prý byl na maďarský verzi DK adminem, tak bys mohl znát pravidla co se smí a nesmí a tím pádem bys tu nemusel tlachat nesmysly :D:D:D
 
Zpět
Nahoru