• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Nechápu tedy proč na to tak ženete, uděšlejte propagaci a pusťě to za týden aby o tom všichni věděli :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Našim cílem určitě není udělat propagaci týden dopředu a pak čekat na přetížení serveru, ale mnohem lepší je, když si hráči na svět najdou svoji cestu postupně. Dnes proběhlo zveřejnění světa na fóru a propagace na naší facebookové stránce. Do hry půjde zpráva zítra a to až ve chvíli, kdy bude svět otevřen.
 

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Dobrá, děkuji za odpoveď Martine.
Rád bych se zeptal na další otázku, na classic serverech v zahraničí, ať už .net či .uk nebo .us se dá hrát dual account, bude možnost i zde hrát ve více lidech na jednom účtu ?
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
Zajímala by mě možnost, zda bude k výběru světová strana? Nemůžu to nikde najít.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
Pravidla zakazují sdílení hesla s další osobou... Tedy dva hráči na jednom účtu budou porušovat pravidla i na Classicu!


Ano, i na tomto svět bude aktivní položka přemístění. (Jako vždy, pouze po omezený čas, který je nyní ještě kratší!)
Hráči dostanou položku na přemístění, ale z důvodu začátku se dvěma vesnicemi nepůjde použít...

Omlouvám se za mistifikaci.
 
Naposledy upraveno:

desTouches

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
zdravím
jen ten počet spoluhráčů je myslím dost malý.doba trvání asi bude dost dlouhá.
ty dvě vesnice to je fikaný. to se mě na tom líbí nejvíc.:Good
asi tam juknu i když už jsem se zařekl že jubilejní bude můj poslední.
alespoň pozdravím veterány budou-li když se to oznámí až v den startu.:(
no,kdyby se pozvali dostupní hráči-účty emailem že tu je něco navíc nového.to by bylo dobré.;)
 

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Mám tu další dotaz, dost nefér mi přijde, že se bude dát podporovat mimo kmen, pokud má jeden kmen ovládnout celý classic, není pak možné aby šly podpory mimo kmen, dále bych dodal na odpověď pana Kubiny,
Ano, i na tomto svět bude aktivní položka přemístění. (Jako vždy, pouze po omezený čas, který je nyní ještě kratší!)
takže mi chcete říct, že půjde přemýstit i dvě desnice které má každý hráč na záčátku ? :) za mě nereálné ale rád si poslechnu vaši verzi.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
Máš pravdu, Classic začíná se dvěma vesnicemi... Hráči položku obdrží, ale nepůjde použít... Omlouvám se za mistifikaci...
 
Nahoru