• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Lord Keek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Akože keď už ste to neoznámili, nebolo by na škodu svoju chybu napraviť a spraviť to ocenenie :)
 

papajik

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
22
Jestli chcete, já tu jménem Felčarů začnu plakat, že jsme pomáhali Skriptům s příslibem, že se kmeny odemknou a budeme se moci spojit, k čemuž nakonec vůbec nedošlo... Dá se tedy celkem říci, že jste svým slibem nabídnout odemčení kmenů razantně zasáhli do dění celého světa.
 

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Speedy běží v poměrně kratším čase, tady jsme trávili skoro rok , možná i ten rok to byl... nevím... a prostě po roce tvrdé dřiny a bojů prostě lidé nedostanou do profilu ocenění... ? :D

To kdybych to věděl dřív , tak to protáhnem na 10 let ten slavnej classic... Já z toho nic nemám , taky sem tam dřel , ale to je fuk , smířil sem se s tím , ale proč by vítězný kmen , neměl dostat diplom , když ten svět běžel skoro stejný čas , jako běžné servery..

Příště takový svět až budete spouštět , dejte o tom lidem info... Všichni jsme se snažili a tu blbou ikonku do toho profilu , by si lidé ve win kmenu zasloužili...Kdyby jste to lidem řekli , asi by tam tolik lidí rok netrávilo tolik času...............

Achjo.... to to zase někdo vymamlasil :D


Upřímně by mě zajímalo , proč tohle někdo dělá ? já pak nechápu , proč takové světy vůbec zakládáte , když po konci světa , co do toho lidé nacpou tolik PB , času a úsilí a nic s nimi nejde dál ani v profilu....
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Biblosi - tohle jsou vůdcové našich spojeneckých kmenů. Pokud máš nějaký dotaz, proč tu nebrečí a proč stojí za námi, tak sem s tím.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Za způsob jakým byl classic hrán, by jste měli být rádi, že nic nedostanete. Protože na takovou tragédii bych určitě vzpomínku v profilu mít nechtěl. Tvrdá dřina? Snad je tohle jen vtip, protože classic měl být dohrán do 3-4 měsíců od startu. Ale nic jiného sem neočekával než tuto konečnou dobu trvání, vzhledem k tomu co za hráče to hrálo a jak ke hře přistupovali. Opět se potvrdilo, jak moc tento server zaostává za ostatními. Gratulace k výhře a k nejdéle trvajícímu classicu této hry všech dob.

Tady je ještě výstřižek ze scénáře této komedie

Classic byl reálně rozhodnutý někdy v listopadu minulého roku a zbylé měsíce už se zabíraly jen free vesnice.
akže rok a 2 mesiace sme hral a nespali
a prostě po roce tvrdé dřiny a bojů prostě lidé nedostanou do profilu ocenění... ?
 
Naposledy upraveno:

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Může mě prosím některý z vás poučit, jak se ten classic měl urychlit? Jak může 15 lidí zabrat 21500 vesnic za 3-4 měsíce? jak byste to udělali vy?
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
hoši , ale nám o nic nejde , chtěl sem jen říct , že ta ikonka do profilu by být mohla , tak z toho nedělejte vědu :D

Klídek :D kluci se naposled vybrečí, že je zabanovali a aspoň si zanadávají :D

Jde spíš o princip, že support opět neuzná chybu a o to, že takovou informaci musí prostě lidem říct dřív než na konci světa :D Myslím, že každý kromě těchto dvou lidí a supportu samotného to chápe :)
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Klídek :D kluci se naposled vybrečí, že je zabanovali a aspoň si zanadávají :D

Jde spíš o princip, že support opět neuzná chybu a o to, že takovou informaci musí prostě lidem říct dřív než na konci světa :D Myslím, že každý kromě těchto dvou lidí a supportu samotného to chápe :)
Kdyby jsme měli brečet po každém banu, tak z toho máme jezero :)). A Ano chápeme to, protože nikde se nedostávají ocenění za classic nebo HP světy.
 

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Classic byl novinka na cz serveru , tak si nás mohl poučit. :)))

Příště se půjdu zeptat tebe a nebudu psát nic tady na kavárně classicu a žádat vyjádření supportu tedy, když to tak všechno znáš.

-já ne
 
Nahoru