Kavárna - Classic

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.426
Ano, možná by celosvětová karanténa k počítačům nahnala více hráčů a InnoGames by tak chtěli pro hráče znovu podobný svět spustit. Za běžného stavu je však spuštění Classic světa v Česku nereálné. Tím bych to asi v tuto chvíli uzavřel. A naposledy opakuji - není to rozhodnutí českého týmu, my bychom spuštění Classic světa jednou za čas velice kvitovali a podporovali, ale je to rozhodnutí vlastníka této hry, firmy InnoGames.

1Rici

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
No raději ať jsou všichni zdraví, za takových okolností ten classic asi ani nechci :D

Nicméně nikdy nepochopím proč dali do hry možnost kupovat PB za suroviny(každý, kdo není kopyto vydělá klidně desítky tisíc PB), když se pak při všem argumentuje tím, že světy u nás nevydělávají. Proč nás trestají za prodělečné světy, když vlastně není důvod do hry dát jedinou korunu? V dobách největší slávy DK bylo PÚ, správce a to je asi tak vše? A kdo chtěl hrát, tak si to koupil. Nikoho to nezruinovalo a každý si přišel na své.

A výsledek je ten, že hráči nadávají, když si někdo udělá pomocí PB náskok, s hrou znechuceně končí a INNO zas naříká, že nemají penízky z našich světů. A podobných gólů do vlastní brány bylo za ty roky spoustu.

Není to vlastně vina jejich dlouhodobé politiky? Fakt mě mrzí číst, že si za to vlastně můžeme sami, protože jinde to jde a u nás ne.

beny100

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
teď když to tady čtu co kdyby se udělal celosvětovej classik kde by hráli všechny země v Evropě mohlo by tam být třeba 50 000 hráčů možná víc a podle mě by to bylo super :D

teď mě to napadlo ale nepřijde mi to zaš až tak zlí :D

Legendary sir Fcéčko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
39
Přišlo by ti to super tak první měsíc, než by tě naložili všichni, co se společně domluví a budou hrát jako jeden tým. V cizině každý hráč hraje na účtě ve čtyřech lidech, viz Německo apod. Jen česko je zaostalé.

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.085
Tak už je to i na betách, a to by to měly být jen tréninkové světy.

Kubina

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Hlavní moderátor
Počet poděkování
435
Beta server dříve sloužil jen pro test chyb a hrálo se tam jen v klidu. Za poslední rok, možná dva si z něj hráči udělali další regulérní market a jeden nebo dva kmeny tak hrají jen pro výhru :)

Legendary sir Fcéčko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
39
Jo takhle, tomu rozumím. Hrával jsem tam pár let - důvod je jediný, hráčů je méně a funguje to jako běžný server tzn je snazší se dostat do TOPU.. :cool:
Ale v tomhle trošku to ztrácí pointu, neboť to má být válka kmenů a né válka jednoho kmenu vs několika kmenům.. Co už.