Kavárna - Classic

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Počet poděkování
1.298
Z pravidel pro DK fórum
§ 2 - Komunikace
  • Je zakázáno na fóru kritizovat práci a postupy DK Týmu či odkazovat na stránky, kde je DK Tým kritizován. Při nespokojenosti využijte ticket systém, rádi si samozřejmě vaši kritiku vyslechneme.
  • Je zakázáno na fóru zveřejňovat soukromou korespondenci, zprávy z ticket systému či tresty z fóra.
  • Je přísně zakázáno na fóru propagovat porušování oficiálních i morálních pravidel hry Divoké kmeny.
Z pravidel hry
§ 2 Kodex chování
  • Tým herní podpory si vyhrazuje právo potrestat nebo zablokovat hráče, kteří porušují tato pravidla ve hře a nebo ve službách spojených s hrou, a to v závislosti na vážnosti porušení i bez předcházejícího varování či upozornění. Proti zablokování můžete protestovat pouze přes systém herní podpory.
  • Zveřejňování obsahu jakékoliv komunikace s herní podporou nebo s ostatními hráči bez jejich plného souhlasu není dovoleno.
  • Ukládání, sdílení, zveřejňování či rozšiřování jakékoliv informace, která porušuje pravidla hry nebo s ní spojených platforem, je přísně zakázáno.
  • Použití externích nebo herních prostředků či metod k obcházení pravidel, blokací či technických omezení zavedených do hry, nebo s ní souvisejících služeb, je přísně zakázáno.

Příspěvky, které to porušují, byly smazány.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
121
@Time2Rush to je slast co, když si někdo myslí, že mu patří celý svět a bude nám tu mazat příspěvky? Nikdo nikoho neuráží, jen konstatuje a komentuje aktuální stav a je cenzurován.
Příspěvky smazány bez upozornění jaké pravidlo bylo porušeno apod. To už se taky v dnešní době nenosí.

ezgif-4-f5945b8ce7.gif
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Počet poděkování
1.298
Řešení záležitostí z ticket systému na fórum nepatří, nevím, co na tom nechápete.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
121
Hráči totiž nemají právo znát veřejně zkušenosti s místním supportem, zde se musí vše cenzurovat, aby se náhodou nezjistilo, že support administrátoři jsou také jen lidi a dělají chyby. Problémem je, že když udělají chybu, tak to nepřiznají a hráčům to nijak nekompenzují.

Nesoucítí s hráči, protože snad ani jeden administrátor hru nehrál aktivně co je rok dlouhý.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Počet poděkování
1.298
Jenže, to co píšeš, není pravdivé. Pokud jsme chybu udělali, omluvili jsme se. Jenže s tím už se hráči nechlubí. To není atraktivní tolik, jako hlásat polopravdy. Zákaz zveřejňování se týká i nás, proto nelze na fóru nic řešit, vždy to můžeme řešit jen s majitelem účtu.

Urážky na fórum rovněž nepatří, ani zesměšňování či napodobování hráčského jména.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
121
Upřímně jsem ten tiket viděl a viděl jsem, že hráč tam měl různý text a uprostřed 420 a za tím další text, ten účet nebyl vůbec záměrně nějak směřován ke kódu ,,420" ale možná i dost si troufám říci, že to byla směs různých čísel a písmen.
Pokud by si dal někdo jméno 420 24x7 apod tak bych to asi pochopil, že to má být jistá propagace něčeho, co do hry nepatří.

Mě prostě stejně jako všem ostatní vadí, že čas od času zablokujete někoho neprávem a nikdy to neuznáte. To co jsem viděl na tom classicu mě akorát zase vytočilo, s Vámi bych si chtěl někdy sednout na pivo a pobavit se o hře, co o ní reálně víte a ukázal bych Vám takových věcí, že byste asi netušili, co se v té hře lze dělat a jakým způsobem, a že né všechno co tvrdíte je porušení pravidel.

Je to prostě drzost někoho zablokovat a nedat mu možnost se obhájit, zablokovat někoho za nesmysl co neudělal a tvrdit a dohadovat se do krve, že prostě to ten hráč udělal a nedá se svítit.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Počet poděkování
1.298
No vidíš, a za zveřejnění ticketu hráč potrestán nebyl. Pokud jsi ho viděl, tak jsi si měl přečíst pořádně odpověď a nepsat tu jen o čísle vytrženém z celkového kontextu.

Obhájit se mají hráči možnost vždy, někteří to nevyužívají.
Tuto debatu končím. Respektujte to, také mohu celou kavárnu dočasně uzavřít, pokud tu budete stále porušovat pravidla fóra.
 

Time2RKralujuChorcheLexx

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
No vidíš, a za zveřejnění ticketu hráč potrestán nebyl. Pokud jsi ho viděl, tak jsi si měl přečíst pořádně odpověď a nepsat tu jen o čísle vytrženém z celkového kontextu.

A zverejnil som ticket ? len som napísal čas kedy vznikol ticket a dôvod banu, a že vám trvalo 30+ hodín kým dostal unban... A stále si myslíme, že ban bol totálne neoprávnený a kompenzáciu nedostal žiadnu a ani ospravedlnenie, takže tak :) Navyše, to že vám je 70 rokov som nevedel, možno by som písal iným štýlom, ale nič to nemení na tom, že vek vás neospravedlňuje robiť takéto veci. Ak niekto chce byť na supporte, mal by rozumieť hre poriadne, a myslím si, že by mal trochu chápať aj terajšiu dobu a spoločnosť. Nič v zlom ale úprimne si myslím, že by mala byť nejaká veková hranica čo sa týka supportu, nemyslím si, že 70 ročný človek má schopnosti na to, aby túto funkciu dokázal zastávať plnohodnotne, a fakt neberte to nejako ofenzívne, je to proste môj všeobecný názor na akýkoľvek support v akejkoľvek hre.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Počet poděkování
1.298
..., s Vámi bych si chtěl někdy sednout na pivo a pobavit se o hře, co o ní reálně víte a ukázal bych Vám takových věcí, že byste asi netušili, co se v té hře lze dělat a jakým způsobem, ...
Nic Ti nebrání v tom, aby jsi se o povolené taktiky a "zlepšováky" podělil s hráčskou komunitou zde na DK fóru. Dřív to tu tak fungovalo, nemáme nic proti tomu, aby se tu hráčská soudržnost ve sdělování herních fíglů v rámci pravidel hry utužovala.
 
Nahoru