• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Fakt jste mi smazali mé komentáře? Vůbec bych se nedivil, kdyby ty bany za zmínky o trávě dával/a/o celou dobu Biblos, když se tak brání debatě o jejich přiměřenost. Zajímavé, že Kozmicz s debatou problém neměl.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Ale jo, budeme debatovat přes ticket systém, kde je 90 % odpovědí stylem ctr c + ctrl v. Tam určitě naše stížnosti někdo vyslyší. To už je snadnější kritizovat poměry v Rusku než poměry na českých DK.
 

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Fakt jste mi smazali mé komentáře? Vůbec bych se nedivil, kdyby ty bany za zmínky o trávě dával/a/o celou dobu Biblos, když se tak brání debatě o jejich přiměřenost. Zajímavé, že Kozmicz s debatou problém neměl.

Veď ten ban aj dal Biblos, to som tu už spomenul vo viacerých komentároch, ktoré boli zmazané :D
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Taky bych se rád zeptal, čím porušil pravidla můj komentář na téma, že délka banů by se měla vždy lišit podle rychlosti světa a že 5 dnů ban na clasicu vs 5 dnů ban na rychlosti 1 jsou dva úplně jiné tresty...?
 

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
A psal jsem o Tobě? A ty hodiny odblokování - naprostá smyšlenka. Tak se vážně uklidni.

dobre, tak bolo to 20 hodín, nie 30, overil som si to teraz, mal som zle info, ospravedlňujem sa za nepresné číslo, čo stále nič nemení na tom, že je to príliš veľa na takýto ban, ktorý bol podľa mňa nezmyselný :)
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
176
Ale jo, budeme debatovat přes ticket systém, kde je 90 % odpovědí stylem ctr c + ctrl v. Tam určitě naše stížnosti někdo vyslyší. To už je snadnější kritizovat poměry v Rusku než poměry na českých DK.
no a nejhorší je, že na ctrl+v čekáš mnohdy den, dva, tři někdy i týden a někdy se nedočkáš nikdy.
Horší přístup k lidem má už jen česká pošta, v rámci komunikace.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Vážení hráči,

řešit blokace jiných hráčů a zacházet do detailu by se určitě na fóru nemělo. Někdy se však i my strhneme s davem a diskutujeme o tom.

Pokud máte pocit, že došlo k pochybení ze strany supportu, můžete mne kontaktovat ticket systémem nebo zde soukromou zprávou na fóru. Herní jméno, které tu zaznělo skutečně pravidla neporušovalo. Blokaci tohoto hráče budu řešit s patřičným supportérem, případně se samotným hráčem, který však nehraje na žádném světě a nemůžeme jej tak kontaktovat. Pokud na něj máte kontakt, nechť se nám ozve.

Support určitě není neomylný a pokud dojde k pochybení z naší strany, zajistíme taková opatření, aby se podobná situace již neopakovala.

Vice tady však zacházet do detailů blokací či urážet členy supportu je však už za hranou pravidel fóra a my bychom neradi blokovali kohokoliv z vás jen proto, že se nechá strhnout a klesne k tomu, aby tady druhé urážel.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Včera v 09.00 se splnili obě podmínky pro začátek 14 denního držení dominance: Věk světa (60) i Nejlepší dominance (51). Číslo nejlepší dominance se neustále zvyšuje a první kmen neklesl pod 51%. Čili se ptám, proč po 24H už nesvítí v Držení dominance 1/14, když je to už 24 hodin poté, co byly splněny všechny podmínky. Dále nepřišla ani žádná zpráva nebo oznámení ve hře, že začalo držení dominance nejepším kmenem, jak jsem zvyklý z jiných jazykových verzí. Prosím o vyjádření @Kozmicz @Kubina
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
743
Děkujeme za upozornění, nyní by již měl být svět opraven a time-end spuštěn. Omlouváme se za komplikace a přejeme příjemné zakončení světa!
 
Nahoru