• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Legendary Sir Fcéčko

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Pan FCS, světový rekordman v obdržených banech se opět ukázal na našem classic serveru. Založil si nespočet multiúčtů, které farmil, používal zakázané skripty a bots, poslal armádu na své kamarády a ještě se vydává za někoho jiného, protože nemá tu odvahu si dát do profilu, že to byl celou dobu on. Nahlásil všechny, kteří mu to vyčinili do zprávy, aby rychle dostali ban a aby to mohl povědět panu primáři v Bohnicích, až se vrátí z vycházky. Prosím až narazíte na tohle individium, chovejte se slušně, s klidem a bez rychlých pohybů. Dle výzkumu je každý stý člověk psychopat a Tomáš je bohužel právě ten stý.

Nesnižuj se na takovou úroveň Adame, já nemohu za to, že jste se rozhodli opět podvádět a přijít na server s multiúčty, kam jsem měl z většiny přístup a možnost vám zamezit podvádění. Zřejmě ti z těch starostí z předchozího klasiku přeskočilo nebo ti to vlezlo do hlavy, protože to co tu píšeš za bludy je celkem komické. Nicméně mě je to jedno, já jsem tu hru přestal hrát před dvěma měsíci a tobě doporučuji něco podobného, abys tyhle nesmysly nepsal.

Já narozdíl od tebe nebydlím u mámy a táty a živím se od 16 sám, tak to vyzkoušej taky, občas to tu hlavu dobře pročistí.
Ať se daří :)
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Nesnižuj se na takovou úroveň Adame, já nemohu za to, že jste se rozhodli opět podvádět a přijít na server s multiúčty, kam jsem měl z většiny přístup a možnost vám zamezit podvádění. Zřejmě ti z těch starostí z předchozího klasiku přeskočilo nebo ti to vlezlo do hlavy, protože to co tu píšeš za bludy je celkem komické. Nicméně mě je to jedno, já jsem tu hru přestal hrát před dvěma měsíci a tobě doporučuji něco podobného, abys tyhle nesmysly nepsal.

Já narozdíl od tebe nebydlím u mámy a táty a živím se od 16 sám, tak to vyzkoušej taky, občas to tu hlavu dobře pročistí.
Ať se daří :)
Až na tom budeš nejhůř, tak se neboj obrátit na některou z linek důvěry :)))
 

Eliortis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Mám dotaz. Jelikož je nastavení rozepsáno dosti jasně a přehledně tak jednu věc nechápu. Prémiové funkce nejsou to víme. Pomocník rabování v seznamu prémiových funkci neaktivní. Zatím vše ok. Ale jak jako rabování v základních funkcích neaktivní? Protože pokud nejsem tupej tak to chápu tak že nelze poslat rabující útok na hráče...ehmmm jako vážně? Buď jsem blbec a nebo tam máte chybu protože to mi přijde jako nesmysl
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
743
@Eliortis
Útok poslat můžeš, vojáci však nepřinesou žádné suroviny.
Na classic 5 vojáci z jiných vesnic suroviny nenosí. Pouze mohou jít na sběr surovin, odkud mohou suroviny získat.

Jediným zdrojem surovin na tomto světě je tedy vlastní produkce vesnice a sběr surovin.
 

Eliortis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
takze kdyz poslu pet utoku na vesnici a dobiju ji tak surky neprinesou zadny a vse v te vsi zustane?
co je tohle za dementni nastaveni? :D
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
176
Hra se jmenuje divoké kmeny a předpokládal bych, že cílem je bojovat mezi kmeny a zabírat vesnice, nikde nevidím povinnost rabování a jestliže je v nastavení uvedeno:

  • Rabování – neaktivní
Tak je zcela logické, že boj proběhne a z kolonky kořist zmizí počet surovin jinak boj proběhne standardně jen bez surovin.
Dementní je něco či někdo jiný, jen nastavení to nebude. :Facepalm
Jak jsi napsal, nastavení je napsáno opravdu podrobně tak, aby to pochopil opravdu každý, nyní se to prokázalo.
 
Nahoru