• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Feary

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Hele moralizovani od někoho, kdo evidentně netuší o co šlo a jak to funguje mi přijde vtipné. Možná si zameťte před prahem i vy (tvůj kmen).

Jinak sám si zde obdržel ban jak si mi sám dle tvých slov psal, tak neprávem, ale asi čistý kdo ví jak nebudeš.

Tvrdit o někom, že hranici hrát neumí aniž bys ho znal je asi i pod tvou úroveň. Stačí se zeptati lidi u tebe v kmeni.

Každopádně neboj my se na ní snad střetneme a uvidíme, kdo je na tom lépe. Teď se jdi vztekat, že kvůli banu, co si SÁM dostal si pozadu a nesváděj to na to, že za to může něčí farma. Tímto jsem s tím tady skončil stejně jako všichni od nás.
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Hele moralizovani od někoho, kdo evidentně netuší o co šlo a jak to funguje mi přijde vtipné. Možná si zameťte před prahem i vy (tvůj kmen).

Jinak sám si zde obdržel ban jak si mi sám dle tvých slov psal, tak neprávem, ale asi čistý kdo ví jak nebudeš.

Tvrdit o někom, že hranici hrát neumí aniž bys ho znal je asi i pod tvou úroveň. Stačí se zeptati lidi u tebe v kmeni.

Každopádně neboj my se na ní snad střetneme a uvidíme, kdo je na tom lépe. Teď se jdi vztekat, že kvůli banu, co si SÁM dostal si pozadu a nesváděj to na to, že za to může něčí farma. Tímto jsem s tím tady skončil stejně jako všichni od nás.

Tak to, že jste si udělali náskok tím, že jste si scriptem nebo botem ulehčovali farmení, resp nemuseli dělat skoro nic je prostě fakt a víc do toho šťourat netřeba :)

Ano, já ban dostal, nicméně to bylo za údajný "multiúčet" kde se vše vysvětlilo a já dostal po 3dnech UB, to že to bylo neoprávněné svědčí fakt, že jsem byl zabanován prvotně permanentně a vše vysvětlil, takže v tomhle případě bych asi pomlčel, když vůbec nevíš o co šlo ty :)

:D není to ničím jiným, nenahráli jste to aktivitou, skillem ani ničím jiným ale nepovoleným scriptem :) to je prostě fakt a teď budete už jen za ty nuly, co to používali :) A na hranici se střetnu moc rád, jen nevím jestli tam s takovýmto stylem hraní dojdete, za pár dní bude perma zase a nebo se ukáže, jak se budete propadat žebříčkem i když určitě ještě spoustu dědků máte v záloze díky podvádění :eek:D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ten svět je na mě moc rychlý, raději jsem to tam odpískal.. :D
 

Mt-Emerest

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
By mě zajimalo jestli inno bude spouštět classic světy na cz scéně normálně nebo to byla jen výjimka, tento svět velice oceňuji že nezáleží na tom kolik do toho kdo nasype
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tento svět byl spuštěn v době karantény jako unikátní svět a podle posledních informací nebude u nás žádný další Classic svět spuštěn.
 
Nahoru