• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Fórum se však neřídí dle tvého názoru, ale dle interních postupů moderátorského týmu.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Já ale napsal normální dotaz do ticket systému, který je už 10 dnů bez reakce :) Tam jsem se odpovědi nedočkal. Ale už jí ani neočekávám, jelikož tady nám už bylo od Biblose vysvětleno, že jsme lamy (což pak následně někdo smazal) a od tebe, že si za to můžeme sami.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já ale napsal normální dotaz do ticket systému, který je už 10 dnů bez reakce :) Tam jsem se odpovědi nedočkal. Ale už jí ani neočekávám, jelikož tady nám už bylo od Biblose vysvětleno, že jsme lamy (což pak následně někdo smazal) a od tebe, že si za to můžeme sami.

Tvůj poslední ticket byl zodpovězen. Ty jsi na něj již nereagoval. Pokud máš pocit, že nějaká tvá otázka nebyla zodpovězena, neváhej nám ji znovu položit. Zde či v ticket systému.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Ty se mě snažíš vyprovokovat? :D

na mou poslední otázku bylo odpovězeno, že se dotaz deleguje výš. Když se dotaz deleguje výš, čekal bych, že mě někdo kontaktuje a že míč je stále na vaši straně hřiště.

A ano mám pocit, že můj dotaz nebyl zodpovězen. Stále jsem toho názoru, že specifika různých světů nám máte jako support říct předem. A když už se stane takto nemilá věc, tak se k tomu máte postavit čelem. A ne napadat hráče jako to udělal/a Biblos nebo to svádět na nás, jako si to udělal ty.
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
Fearyho příspěvek opět smazán, vyhlášení veledůležitého "Nejdivočejšího dne" proběhlo, dneska práce na jedničku!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tvůj dotaz byl zodpovězen, od kolegyně jsi dostal odpověď "Info jsem dodala výše" - což znamená, že nás o tomto problému informovala. Ocenění na Classic světech nejsou, protože se jedná o stejně specifický svět jako speed. Na speedech také hráče před každým kolem neinformujeme o tom, že nezískají ocenění.

Co jsem se navíc koukal napříč různými jazykovými verzemi, tak nikde nevidím v ohlášení světa informace o tom, že by jednotlivé komunity psali, zda tam jsou či nejsou ocenění. Tím bych to asi uzavřel.
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Rád bych otevřel téma:

Proč většina jazykových verzí pravidělně vydává nové classic světy a jen v ČR byl jeden a pak už nic? Například italský server je daleko menší v počtu aktivně hrajících hráčů jak v ČR, ale mají už čtvrtý classic. Francie má podobně silnou jazykovou verzi a už hrají classic v pořadí 7.

Prosil bych tedy vysvětlení proč stejně silné (slabé), nebo slabší verze to hráčům umožňují a u nás v ČR se schováváme za to, že to bylo jen kvůli karanténě a už to dál nebude. Díky
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
My jsme o Classic požádali již 3x a vždy nám to bylo zamítnuto, že se pro naší jazykovou verzi neplánuje. Nejsme pro ně dostatečně silní (a to nemusí být jen počtem hráčů, ale možná také počtem platících hráčů). Když končil Classic, tak jsme byli také ujištěni, že jeho spuštění bylo výjimečné a další se neplánuje.

Já jsem velký fanda Classic světů a pokud by nám dali jakýkoliv náznak, že by takový svět přeci jen mohl znovu být spuštěn, hned bych se toho ujal. Bohužel, tady už naše kompetence končí...
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Se mi líbí, že na všechno má Inno odpověď, že nám to tu nevydělává a přitom dělají vše proto, aby těch hráčů (i platících) bylo čím dál méně. Pokud někdo bude dělat zpětnou analýzu této sekce herního průmyslu, tak INNO bude jako ukázka společnosti, co se opakovaně sama střelila do nohy a stále se nepoučili.

btw: co spustit třeba svět s rychlostí 3-4 a těmi prémiovými blbostmi? jaká bude výmluva teď?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Běžný svět, který spouštíme cca každé 2 měsíce, může být spuštěn pouze s rychlostí 1 - 2. Za téměř 80 spuštěných světů nikdy nebylo možné spustit svět s rychlostí vyšší. To si myslím, že tak zkušený hráč jako ty Rici by mohl vědět.
 
Nahoru