• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

DeletedUser44631

Guest
Nechci být hrubý, ale trošku tomu argumentu platících hráčů nevěřím. Z mých zkušeností za poslední dva roky v cizině nikdo moc peníze extra do hry nesype. Respektive nejvíce v Německu, Holandsku a Švýcarsku jinak na žádné jiné jazykové verzi jsem se disbalance oproti české verzi nevšiml.

Přeci jen můžete nám tu tisíckrát napsat, že prostě máme smůlu ale lidé, kteří mají alespoň průměrné IQ v tom nic rozumného nevidí. Všude možně ve světě to funguje, spouští se classic servery i tam, kde skoro nikdo nehraje. Už vůbec nerozumím tomu, proč nikdo z Innogames nepřišel ještě s nějakou změnou a tlačí tam neustále ty stejné servery a nastavení.
Hlavně že casual pro důchodce být může, tam když se člověk 14 dní nepřihlásí tak se vůbec nic nestane - je to úplně mimo běžný herní styl a tohle se podporuje..


Pro příklad, jak jsme na tom s hráči oproti ostatním, kde classic server mají :)
V ČR - 13630 hrajících hráčů aktuálně. (9 serverů)

V Itálii - 5980 hrajících hráčů aktuálně (9 serverů)
V Francii - 6996 hrajících hráčů aktuálně (10 serverů)
Ve Velké Británii - 4208 hrajících hráčů (9 serverů)
V Portugalsku - 13550 hrajících hráčů (8 serverů)
V Maďarsku - 7067 hrajících hráčů (9 serverů)

Opravdu to u nás nejde? Chcete mi tvrdit, že jsou češi takový škrti, že by v Británii dávali do hry více peněz, než trojnásobek čechů?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Oficiální odpověď InnoGames je taková, že se spuštění Classic světa v ČR vývojářům nevyplatí. Kolik je platících hráčů na jednotlivých verzí a kolik přesně jednotlivé verze vydělávají já netuším, pouze jsem přemýšlel nahlas, proč by to tak mohlo být. Jak už jsem napsal, my jsme se několikrát o spuštění Classicu snažili, ale byl jsem i několikrát upozorněn, že spuštění Classicu v době covidu bylo opravdu jen jednorázová událost a že jeho provoz u nás není v plánu.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Prostě nás mají INNO za blbečky, neváží si nás a nezajímáme je. Kozmicz to nemůže (možná ani nechce říct), ale víme to všichni. Je to jen o pohrdání CZ komunitou a argument s výdělkem nemůže absolutně obstát viz. předchozí srovnání od kolegy.
 

DeletedUser44631

Guest
Prostě nás mají INNO za blbečky, neváží si nás a nezajímáme je. Kozmicz to nemůže (možná ani nechce říct), ale víme to všichni. Je to jen o pohrdání CZ komunitou a argument s výdělkem nemůže absolutně obstát viz. předchozí srovnání od kolegy.

Dám tomu takové srovnání z reálného života. Po Praze a větších městech jsou různé koloběžky, které si lidé mohou půjčit za nějakou částku. Myslíš si, že jsou na stejné úrovni jako v okolních státech? Ne, v ČR jsou zbytky toho, co v jiných zemích vyřadí nebo nepoužijí. Praha je plná kostek a proto tu nejsou koloběžky s tlumičem. Vídeň je poměrně placka, s rozhodně menším pokrytím kostek a mají všude koloběžky s tlumičem a takto je to s okolními státy. Jen my jsme odpad Evropy :)

Nejsem fanoušek těchto koloběžek, jen je to prostě paradox. V Praze se na tom nedá jezdit, neboť to drncá a infrastruktura města na to není stavěná, člověk se na tom klepe jako řízek ale i přesto tu máme ty nejvíce obyčejné koloběžky a všude jinde mají s tlumiči :)

Takhle se to cítím v této hře již delší dobu..
 

DeletedUser44631

Guest
Když už tady máme stále kategorii classic, tak už nám k tomu chybí jen server ne? Jistě vedení za CZ verzi urputně bojuje.
V Nizozemsku zrovna skončil classic a už se debatuje o dalším nastavení, kdo umí ten umí.
¨
giphy.gif
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nové Classic servery se již nevytváří, tam kde jsou již vytvořeny, tak samozřejmě stále běží a po konci je spuštěn nový. Náš Classic byla jen jednorázová záležitost a další není v plánu.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
A jistě se urputně bojovalo za to, aby tomu bylo jinak.
 

DeletedUser44631

Guest
A jistě se urputně bojovalo za to, aby tomu bylo jinak.

Tohle je prostě evergreen stále do kola stejné otázky a stejné odpovědi. Fakt si moc nedokáži vysvětlit, proč všude jinde ve světě si administrátoři dělají víceméně co chtějí (samozřejmě vím, že to nemůžou) ale evokuje to ve mě ten pocit, protože si prostě plánují a nastavují jednotlivé servery jak si usmyslí. Classic, speed apod vždy něčím odzláštní.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
My nemáme vytvořen Classic server, můžeme akorát místo speedů nastavit dlouhodobý classic svět, ale speed je primárně určen pro rychlostní kola a nechceme ho na půl roku bloknout classic serverem. Jiné jazykové verze mají ještě z minulosti vytvořený classic svět, který mohou pravidelně obnovovat a opakovat. My bohužel tento svět nemáme a několikrát nám bylo zamítnuto jeho vytvoření.
 
Nahoru