• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

alkoholik

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
taky si myslim, ze to rabovani je vysoke, zbytek je celkom slusny.... Bude pekny classik...

Tak sup-sup to rabovani, a muzeme zacit...:)
 

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
Vše super, ale to rabování, je prostě hrozně znát, vzpomeň si co za humnuk bylo minulý classic a tady to bude úplně stejně, čím více ty nůžky rozevřeš, tím více se bude podvádět.
50.000 / den je extrémně moc, jen si vzpomeň jaká bude produkce první, druhý nebo třetí den. těch 50.000 pomůže jak blázen a stane se zase to, že skripty porazí um :)
Pro vysvětlení, doly 30 ti na rychlosti 4,5 s produkcí 250% budou 27.000 surovin /h
takže 27000 x 3 x 24 = 1.944.000 surek za 24h

doly 30 na této rychlosti člověk dostaví do 6ti dní. za 6 dní bude z 50.000 farmu už 300.000
do dalšího týdne už má člověk klidně 10 vesnic a income surek klidně 15 mega surek denně, proti tomu 600.000 farm bude nic.
Ten farm je tam nastavený proto, aby člověk mohl na začátku získat jen lehkou výhodu, tím že bude 50.000 první den, tak ten kdo bude podvádět a zase točit útoky 24/7 získá obří výhodu vůči ostatním. Takže za mě stále vysoko, hranice bych viděl 5.000 / den minimálně a max 10.000 jinak zbytek super, jsem rád, že konečně se vyslyší i názory hráčů :) za mě pecka, ještě snížit ten farm a jdu pro Bohemku do lednice.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
taky pro mě osobně nejlepší 5000 na den+vesnici / omezeno max. 1.000.000
maximálně 8000 na den+vesnici omezeno max. 1.000.000
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
No jsem na to zvědavá ☺ item přesunu bude nebo ne?
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Chvíli jsem tu nebyl a jsem příjemně překvapen.
Super nastavení a díky za to, že berete zpětnou vazbu od hráčů.
 
Nahoru