• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

morduchaj

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
zdravím
jen ten počet spoluhráčů je myslím dost malý.doba trvání asi bude dost dlouhá.
ty dvě vesnice to je fikaný. to se mě na tom líbí nejvíc.:Good
asi tam juknu i když už jsem se zařekl že jubilejní bude můj poslední.
alespoň pozdravím veterány budou-li když se to oznámí až v den startu.:(
no,kdyby se pozvali dostupní hráči-účty emailem že tu je něco navíc nového.to by bylo dobré.;)

...tak v tom případě se nejspíš brachu pozdravíme vzájemně,jelikož na takový svět čekám opravdu dlouho...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Reakce deTouchese byla na první Classic, který jsme spouštěli před 2 lety. V únoru budeme spouštět nový Classic svět.
 

ChloeGraceMoretz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Finální nastavení se vám povedlo, dávám palec nahoru. Ještěže jste si dali poradit od hráčů, protože speciálně ten farm. limit byl fakt přes čáru a zase nám to dokázalo, jak té hře rozumíte.
 

smuffi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
nastavení světa je boží, nicméně mě lehce štve nemožnost přesunu.. no nic, jdu shánět lidi už teď :D
jinak dotaz, budou tam takový ty věci, jako poslat automatickej vláček, fake vláček? to, co je teď na posledních světech...
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
752
nastavení světa je boží, nicméně mě lehce štve nemožnost přesunu.. no nic, jdu shánět lidi už teď :D
jinak dotaz, budou tam takový ty věci, jako poslat automatickej vláček, fake vláček? to, co je teď na posledních světech...
Ano, fake vláček je součástí všech světů a nelze pro classic vypnout.

Pokud chceš být v blízkosti někoho jiného, můžeš zkusit štěstí nebo se všichni můžete předregistrovat a založit kmen :)
 

Sokkycz12

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Všechno bombička už se těšíme...Clasik 1 jsme si užili na výbornou:) akorát co znamená rozestupy bez limitu? díky
 
Nahoru