• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Já nemám nic proti tomu bojovat, nemám proti tomu uznat, že je někdo lepší, že nás někdo přechytračil, nemám problém tohle vše uznat.
Ale ty intriky, to neustále vypisování všem o nás, zjišťování kdo kde hraje apod. Přijde mi to opravdu dětinské, tohle dělají dospělí hráči?

Zobrazit přílohu uživatele 7078
Úplně absolutně z cesty komentář.
Zobrazit přílohu uživatele 7079
Tady se mi místní odborník z Anonymous snažil namluvit, že o nás ví absolutně vše, neumí ani pravopis ale má přístup k datům ze hry, a podle IP dokáže identifikovat odkud jsem a kdo jsem. Podle IP adresy určitě pozná, co jsem včera večeřel a jaké nosím boty :D Tak přesně s takovými hráči těch 15 hráčů na rozumný kmen nedáte.

Přijde mi, že si tu hru pletete s detektivkou a moc to prožíváte. Mohl bych tu nasdílet tolik komunikací, že byste byli akorát všem pro smích. :p
To je pěkný a všechno, ale kdo se ptal?
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
186
To je pěkný a všechno, ale kdo se ptal?
To mi napíše borec, co si hnije na pláži a bere hráče bez kmene téměř bez boje. :Good
Ty se mi nelíbíš, tebe bych do počtu 15 lepších hráčů nedal, kdo tam je dál? :Punish Si zkracuješ čas u pásu v práci nebo co tě vede k tomu psát bezvýznamný komentář?
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
To mi napíše borec, co si hnije na pláži a bere hráče bez kmene téměř bez boje. :Good
Ty se mi nelíbíš, tebe bych do počtu 15 lepších hráčů nedal, kdo tam je dál? :Punish Si zkracuješ čas u pásu v práci nebo co tě vede k tomu psát bezvýznamný komentář?
Vypisuješ tu slohovky, dáváš screeny, vysvetlujes cely vznik codu, ale nevidim, ze by tu o to nekdo zadal nebo tak, tak me zajima komu to cpeš :D A jeste ted hodnotis nekoho kdo prisel predat vesky po chvili hrani :DDD Sis ulít trochu
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
186
Tohle je kamaráde veřejné fórum určené pro všechny hráče, kteří hrají classic server. Tohle není fórum s vašimi deseti spojenci.
Trošku si to pleš, co jak funguje :p Ale i mistr tesaž se někdy utne. Neberu ti to za zlé:Jester

Mě tady nikdo neřiká, jak mám skákat a pískat, jako je to u vás. ;)
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Tak vy zase brečite na forku že to jsou mulťaci , jen protože dostavate s 10 kmenama proti jednomu .. :D

On to tu hezky vysvětlil jak se věci mají , zatím co ty si pořad jen mimo ..

Možna by to chtělo se zamyslet na tím jestli třeba jen nechapete jak to hrát , místo vytvaření duvodu proč prohravate i když vas je víc :D

A to se ani nebavíme o tom kolik hraču co používa mulťaky v te alianci je :D
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Tohle je kamaráde veřejné fórum určené pro všechny hráče, kteří hrají classic server. Tohle není fórum s vašimi deseti spojenci.
Trošku si to pleš, co jak funguje :p Ale i mistr tesaž se někdy utne. Neberu ti to za zlé:Jester

Mě tady nikdo neřiká, jak mám skákat a pískat, jako je to u vás. ;)
No ty ses v té zprávě utnul víckrát než je zdrávo :D No v DK ti to nikdo neříká, ale vypadá to, že irl toho už máš po krk a máš potřebu se vypovídat tady. Tak klidně pokračuj. Můžeš mi popovídat i o tvých předchozích světech :)
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Však tady všichni vyčitají ostatním to co sami dělají :D

To je jak bys ty psal někomu o špehach / mulťacich a těchle věcech :D
 
Nahoru