• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
To jste jako fakt smazali moji gratulaci codikum k výhře nad tou milion členou alianci, o které tak moc dobře víte, kolik měla členů?
 

Deleted User - 4100157

Guest
Nevím, jestli jsi to včera četl, protože smazali i reakce, ale už včera jsem Ti napsal, že Ti to smažou, protože porušuješ pravidla fóra DK. ;)
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Velká škoda. Přišli jste o ten velmi vtipný screen u kterého jsem se popadal za břicho (až na to, že vůbec).

Proč se smazal i můj komentář reagující na tento pubertální výlev ovšem nevím.
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Je asi pravda, že kdybych si to přečetl ted, bez kontextu, tak bych se asi taky nesmál, ale s tím co jsem k tomu věděl, tak mi to vtipné přišlo. Hlavní pointa k tomu byla gratulace a respekt vaši roboty, kterou na světě děláte, má to slušnou úroveň. Bohužel jste se chytli jen toho PS a museli jste dál být vážní a negativní jako celou dobu na tomhle foru, protože jste dostávali nějaké konspriační infa o neexistujicí alianci, a stejně jste se konec konců udělali hned něco podbného, ale realnějšího a fungujícího.

Samozřejmě opět čekám nějaké povýšenecké odpovědi, ale tak ze dne na den se nezměníš, že?
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Tak už potvrzených pět kmenů, kam se poděly ty řeči o tvoření aliancí? :D

Počkej ty se furt divíš tomu že si našli nějake diplo , když vy mate od konce ochrany 10 kmenu ? :D EPIC

My kricime zlodej krici chytte zlodeje a vy kazete vodu a pijete vino. Kazdy ma neco.

A pokud si do budocna chystate vytetovat na celo, ze jste porazili na clasicu nejake random lidi, kdyz vy jste krasne serizeni a hrajete to fakt pekne, tak mi mezbyva nez vam pogratulovat, ale vase kecy o nasi 10kmenove diplomacii jsou proste na povazenou a to breceni tady bylo fakt zbytecne, protoze vetsina stejne vime, jak tyhle diplomacie dopadaly vzdycky ne???

Mam sem znova dat ten screen aby jsi to spočítal ty kmeny ? :D Všichni to už viděli , ale ty si furt stojíš za svyma třema ? :D

1 kmen = 15 lidí .. Zkus to přepočítat znova
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Je asi pravda, že kdybych si to přečetl ted, bez kontextu, tak bych se asi taky nesmál, ale s tím co jsem k tomu věděl, tak mi to vtipné přišlo. Hlavní pointa k tomu byla gratulace a respekt vaši roboty, kterou na světě děláte, má to slušnou úroveň. Bohužel jste se chytli jen toho PS a museli jste dál být vážní a negativní jako celou dobu na tomhle foru, protože jste dostávali nějaké konspriační infa o neexistujicí alianci, a stejně jste se konec konců udělali hned něco podbného, ale realnějšího a fungujícího.

Samozřejmě opět čekám nějaké povýšenecké odpovědi, ale tak ze dne na den se nezměníš, že?



Ty jsi zlatej dul na kontent XD
 
Nahoru