• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
V tom případě si nemáte co vyčítat :) Ale nazvat něco levarnou, co jste sami před tím provedli, je více než úsměvné :)

Ja nejsem z codu ani z armagedonu :D Ano je to pokrytecke prijit na forum s tim, ze pretahovat hrace je levarna, kdyz to udelal 4x :D
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
:D aha, nevím proč, ale mela jsem za to že jsem tě viděla u A. Tak v tom případě omluva :)
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
kluk s kaměním je pokrytec položeno x x otazek bez odpovědí hlavně že mě všade pomlouva a nadava do ukrajince na víc se nezmohl a nejlepší je někdo si založil nějaky učet nb co napsal něco a on hned že to sem udělal já :D a na všechny otazky ignor ignor a ignor

pořad nevím co tam bylo na tom profilu a další otazky taky ne :D hlavně že mam milion učtu :D takovích paranoidnich lidích je mi lito :D

zeptej se kolegu třebas sem mezi nimi taky :D ach ach kamením se trefil do kebule proto ma ten nick :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
CENZUROVÁNO neandrtálci útočí.
Koho jsme přetahovali? To že má někdo kmen v rozpadu a hádají se tam a vzniknou nespokojení hráči znamená, že někoho přetahujeme? Pokud by se hráči cítili u vás v kmenu dobře, neměli by důvod proč jej opouštět.

Mimochodem dopadlo to jak jsem čekal, pár týdnů zpět jsi tu měl silácké řeči a nyní jsi rozebrán a kým? Námi.
Nezabral jsi nám ani jednu vesnici, když nepočítám přebírku v momentě, kdy jsme tě rozebírali. Tak si otvírej pusu někde jinde, zkus třeba s82, který dnes začal.
https://cz.twstats.com/csc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=3501331&type=&pn=-1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Tvl neandrtálci útočí.
Koho jsme přetahovali? To že má někdo kmen v rozpadu a hádají se tam a vzniknou nespokojení hráči znamená, že někoho přetahujeme? Pokud by se hráči cítili u vás v kmenu dobře, neměli by důvod proč jej opouštět.

Mimochodem dopadlo to jak jsem čekal, pár týdnů zpět jsi tu měl silácké řeči a nyní jsi rozebrán a kým? Námi.
Nezabral jsi nám ani jednu vesnici, když nepočítám přebírku v momentě, kdy jsme tě rozebírali. Tak si otvírej pusu někde jinde, zkus třeba s82, který dnes začal.
https://cz.twstats.com/csc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=3501331&type=&pn=-1

To jsi hádám nezačal mluvit úplně o něčem jiném? :D Se tu chlubíš, že jste mě rozebrali, to vám gratuluji, že jste si udělali diplo na tři strany, aby jste mohli jít jen po těch neschopných grogu, a ještě si zařídili nejlepšího hráče grogu aby neposílal def :D a lucifer vlastně taky přecházel v rozkladu, že ty proruská konzervo :D Náhoda, že týpek přede mnou napsal, že jsi mu nadával do Ukrajince? :D Taky jsem si zjistil o tobě info, potom co jsi mi napsal, že jsem nezletilý, když víš leda tak velké kulové.

Neboj se po zkušenostech s takovýma legendama jako jste byli vy, a vaším brečením na tomhle foru (co to jako má být ten tvuj dnesni pokrytecky vylev tady, odpovis mi?) o tuhle hru CENZUROVÁNO ani nezavadím, pár lidí od tebe jsem bral jako nějaké kapacity téhlé hry, ale i ty se proměnili CENZUROVÁNO :D

Tak se běž dál dívat jak armagedon valcuje tlp, zatím co vy máte don, a přečti si k tomu třeba parlamentní listy.

Sláva Ukrajině.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Paradoxně tady klučina s kamením z codu, udělal to samé a přetáhl dohromady čtyři hráče z grogu k sobě, ale to už ti tady neřekne a bude pokrytecky poukazovat na druhé :D

Zkusil se těch lidi někdo zeptat ? :D Ja to zkusil , a spiše mají muj obdiv že to s vama vydželi tak dlouho :D Od začatku bylo jasny že 10člena aliance bez schopnyho vedení nebude mít potencial..

Akorat někteří tomu chtěli dat šanci , ale když viděli jak to probíha, tak na co zustavat ? :D
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
To jsi hádám nezačal mluvit úplně o něčem jiném? :D Se tu chlubíš, že jste mě rozebrali, to vám gratuluji, že jste si udělali diplo na tři strany, aby jste mohli jít jen po těch neschopných grogu, a ještě si zařídili nejlepšího hráče grogu aby neposílal def :D a lucifer vlastně taky přecházel v rozkladu, že ty proruská konzervo :D Náhoda, že týpek přede mnou napsal, že jsi mu nadával do Ukrajince? :D Taky jsem si zjistil o tobě info, potom co jsi mi napsal, že jsem nezletilý, když víš leda tak velké kulové.


Paradoxně jste byli vy kdo začli dělat nesmyslny diplomacie čistě z respektu , a taky to tak dopadlo :D

Nechapu jak pořad mužeš vzpomínat nějaky diplo , když jste měli 10 kmenu hned po konci ochrany ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Paradoxně jste byli vy kdo začli dělat nesmyslny diplomacie čistě z respektu , a taky to tak dopadlo :D

Nechapu jak pořad mužeš vzpomínat nějaky diplo , když jste měli 10 kmenu hned po konci ochrany ..
Vy, vy, vy, vy, vy :D Co tam máš dál? :D Lidi co udělali tu CENZUROVÁNO na zacatku, tam posledni 11 dni nehrali, ale na to byli kluci z codu moc zakompelxovani a moc konzervy aby to pochopili :) A ještě si myslí, že jsme to položili kvuli jejich tlaku, vubec to nebylo tím, že jsme už den předem věděli, že přetáhli tři naše hráče, kteří nám nepomáhali s ničím :D

A nejvíc paradoxně ted budou hrat proti ještě větší alianci, a jeste vam radím si komplet překopat vesnice, protože my se o info rádi podelime, taky si nejakou spinu zahrát musíme, abychom si to vynahradili, když jsme narozdíl od vás aspon hrali cestne :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Zkusil se těch lidi někdo zeptat ? :D Ja to zkusil , a spiše mají muj obdiv že to s vama vydželi tak dlouho :D Od začatku bylo jasny že 10člena aliance bez schopnyho vedení nebude mít potencial..

Akorat někteří tomu chtěli dat šanci , ale když viděli jak to probíha, tak na co zustavat ? :D

CENZUROVÁNO, ja vubec neresim to ze odesli, pochopil jsem to, ale proc tu dneska klucina vyplakava, ze armagedon nekoho pretahuje, kdyz delal od zacatku sveta to same? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru