• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Slimák je za mě dobrý hráč a škoda, že jsme ho museli odstranit.
Slimák skončil, protože hrál s hráčema kteří ho nepodrželi a byl v tom kmenu chaos, mam s ním mnoho zpráv a myslím si, že tu nemusíš vymýšlet důvody, které k tomu slimák neměl.

Ty s nim nemas absolutne nic oproti tomu co s nim mam ja. Ne neni to nahoda, slimak je psychicky naruseny clovek, chces nahazet screeny tady a nebo nekde jinde?
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Zkus si popsat se svyma novyma posilama o tom co si mysli o slimakovi. A jestli si s nim rozumis, tak by jsi mel vyhledat pomoct, ten clovek neni v poradku.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Podle zkušeností s tebou bych doporučil vyhledat odbornou pomoc tobě. Od začátku tu píšeš absolutně z cesty.
Reagovat na tebe nebudu, zahlcovat tu fórum nesmysly nemá význam.
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Urazet cloveka, ktery se zbali a jede pomahat na hranice s Ukrajinou, s takovym clovekem si rozumis? Dobry vedet, asi dalsi dukaz, ktery potvrzuje to co jsem si o tobe zjistil zase ja :)
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Podle zkušeností s tebou bych doporučil vyhledat odbornou pomoc tobě. Od začátku tu píšeš absolutně z cesty.
Reagovat na tebe nebudu, zahlcovat tu fórum nesmysly nemá význam.
Tak proc si tu dneska zacal posilat screeny z ruznych konverzaci, to jsou vcelku nesmysly, ty sis musel opet dokazat, ze hrajes cestne jak lilie, pritom to je presne naopak.
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
ne asi :D fcs zase vyhrocuje :D on vyložene hleda zaminky aby do někoho ril a jeho kamoš se hned přidal
O co ti jde

nevím co to je za koště ale těší mě :D že si mě bere do úst někdo koho neznam :D a kdo mě zna od poslechu od fcs ktery je tak arogantní a tak namyšleny a přitom mi sam psal že ostatní jsou namyšleny a arogantní přitom je to on :D strujce všech problemu :D vitejte pane fcs :D alias kluk s kamením CENZUROVÁNO
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
Vysvětli mi jen jednu věc? Jak tímhletím debatuješ k tomuto vláknu? Vidím tě dosta často v různých fórech kde si vždy jen přijdeš na něco stěžovat :D špatný speedy, lidi tě nemají rádi, přijdeš a začneš někoho urážet?
Proč ten výtok tvých myšlenek nenapíšeš jemu do zprávy, proč mu nenapíšeš co máš na srdíčku, proč nám to tu píšeš, když to nikoho nezajímá ? :D nechápu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru