Kavárna pro volný pokec

Téma v sekci 'Neaktuální témata' založené uživatelem *Bořivoj*, 29. čer 2009.

Sdílet tuto stránku

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. *Bořivoj*

*Bořivoj* Guest

Vím, že tu DK nehrají jen děti, ale i dospělí. Hlavně ti co ještě umí psát a přečíst si to po sobě. A pokud by jste byli z jihovýchodu na světě 6 bylo by to úplně super.
    Nekoušu a dokážu se bavit o čemkoliv co má hlavu a patu, ale i o blbostech. Pojďte na kávu s ohříváčkem. :mocking Ke každé kávě masážní křeslo a teplá deka zdarma k zapůjčení. :clown

2. svízelko

svízelko Pokročilý uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    30. kvě 2009
    Obdržená poděkování:
    2
    Jo,už to chápu :mocking budete pít kávu na masážním křeslu a deku na to,abyste nebyli špinaví od kávy? :mocking

3. *Bořivoj*

*Bořivoj* Guest

No deka je spíš na revma než jako bryndák :D

4. H.Hinata

H.Hinata Guest

A to se tady budou probírat dospělácká témata... Já nevím, jako zmiňované revma a tak...

5. *Bořivoj*

*Bořivoj* Guest

RE

Jestli jsi dospělák a chceš se bavit o nemocech tak si založ téma "Nemocniční čekárna" :mocking
    Doufám, že se tu najde někdo normální na pokec, třeba trochu i o těch nemocech, ale nemělo by to být pravidlem. :wacko

6. -Bo.SK-

-Bo.SK- Guest

Všetky dospelácke témy ku ktorým by som sa mohol viňadriť sa tu asi prebrať nebudú však...:cry

viňadriť nieje chyba

7. H.Hinata

H.Hinata Guest

Nechci. Jsem jen zvědavá, čím se bude lišit fórum starších lidí od těch ostatních. Možná mě to bude i zajímat :angel

8. -Bo.SK-

-Bo.SK- Guest

Rovnako tu nieje daná ani veková kategória takže sa za staršieho môžem považovať aj ja

9. Kozmicz

Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

Registrace:
    19. úno 2008
    Obdržená poděkování:
    1.011
    Dospělácké forum?

Ehm, no doufám, že to tady nezkončí u sexu a alkoholu :geek

10. -Bo.SK-

-Bo.SK- Guest

No mohla bi sa pridať anketa ktorí alkonápoj mate najradšej ... to iste sa dá spraviť aj pri sexe ... nebudem to rozvadzať do podrobnetí :clown

Ale nie stačí mi že o sexe sa vonku z kamarátky porozprávam pri pive

Naposledy upraveno moderátorem: 29. čer 2009
:
Uzavřeno pro další odpovědi.