• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vím, že tu DK nehrají jen děti, ale i dospělí. Hlavně ti co ještě umí psát a přečíst si to po sobě. A pokud by jste byli z jihovýchodu na světě 6 bylo by to úplně super.
Nekoušu a dokážu se bavit o čemkoliv co má hlavu a patu, ale i o blbostech. Pojďte na kávu s ohříváčkem. :mocking Ke každé kávě masážní křeslo a teplá deka zdarma k zapůjčení. :clown
 

DeletedUser

Guest
A to se tady budou probírat dospělácká témata... Já nevím, jako zmiňované revma a tak...
 

DeletedUser

Guest
RE

Jestli jsi dospělák a chceš se bavit o nemocech tak si založ téma "Nemocniční čekárna" :mocking
Doufám, že se tu najde někdo normální na pokec, třeba trochu i o těch nemocech, ale nemělo by to být pravidlem. :wacko
 

DeletedUser

Guest
Všetky dospelácke témy ku ktorým by som sa mohol viňadriť sa tu asi prebrať nebudú však...:cry

viňadriť nieje chyba
 

DeletedUser

Guest
Nechci. Jsem jen zvědavá, čím se bude lišit fórum starších lidí od těch ostatních. Možná mě to bude i zajímat :angel
 

DeletedUser

Guest
Rovnako tu nieje daná ani veková kategória takže sa za staršieho môžem považovať aj ja
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dospělácké forum?

Ehm, no doufám, že to tady nezkončí u sexu a alkoholu :geek
 

DeletedUser

Guest
No mohla bi sa pridať anketa ktorí alkonápoj mate najradšej ... to iste sa dá spraviť aj pri sexe ... nebudem to rozvadzať do podrobnetí :clown

Ale nie stačí mi že o sexe sa vonku z kamarátky porozprávam pri pive
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru