• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Já jsem vstával v 5,50 h, odkroutil šichtu a spěchal si přečíst, co je nového na fóru ...:)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsme se od snídaně dostali až k večeři a teď budeme kecat u pivečka oroseného. :geek:beer
 

DeletedUser

Guest
Fúúha ešte že mi nevypli prúd ...vonku nevsieti ani jedna pouličná lampa ....
 

DeletedUser

Guest
Tak dobrou noc. A jděte také někdy spát, protože nepřítel nikdy nespí. :paladin:clown
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak koukám, že starší a pokročilí buď nemají čas (můj případ), nebo si nemají co říci. Co třeba, sice mírně zprofanované, ale věčně zelené historky ze ZVS?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak se ZVS jsem neuspěl, tak co třeba - jak se těšíte do důchodu?
 

DeletedUser

Guest
Tak do důchodu je v mým případě ještě hodně daleko, spíš si myslím že se ho ani nedožiju, ale umřu v plným zápřahu jako daňový poplatník. Čím jsem starší tím víc si uvědomuju že budu makat až do smrti, s tím jak se důchod pořád posunuje půjde moje generace na odpočinek tak ve sto letech, jestli vůbec:D. Asi budu muset vybrat nějakou banku nebo tak něco a zdrhnout za kopečky dřív než se tady z toho zblázním:bye
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru