• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Speciál

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Když mi říkali, že hráč o co ti jde je trouba (slušně řečeno) tak jsem tomu dával šanci.
Bohužel byla to chyba, protože tu píšeš absolutní bláboly a víc hraj míň piš a ukaž ve hře ostatním jak jsi dobrý :D

My nebo minimálně já sem chodím se pobavit a diskutovat, ale ty sem chodíš psát kraviny, které nedávají vůbec smysl a kdo nezpívá tvou písničku tak je špatný :D což je trošku smutný ale pokračuje v tom, street kredit tu fakt nenasbíráš. :cool:
Paradoxne si mi psal stejny věci o lidech u vas včetně adama .. Pišeš hovna na každyho co ti nejde na ruku. Takže to nema žadnou vahu co řikaš
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Paradoxne si mi psal stejny věci o lidech u vas včetně adama .. Pišeš hovna na každyho co ti nejde na ruku. Takže to nema žadnou vahu co řikaš
Hele já určitě nikomu na ruku nejdu. Když mě štve Adam tak to napíšu, když mě štve Kozmi tak to napíšu, když Kozmi či DK tým udělá něco dobře tak to napíšu a když někdo píše absolutně u cesty tak to také napíšu. :D
Mě jsi úplně volný, jen tomu prostě nerozumím a věřím, že tam akčně mačkáš F5 a čekáš, až na mě budeš moci reagovat a dělá ti to dobře. Za hodinu ti startuje hra, tak se tam ukaž co umíš, jestli ti to jde stejně tak, jako psaní nesmyslů, tak nebudu muset tak scrollovat a budeš jistě na TOPu. :cool:
 

zelí999

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Hele a co ti do toho vůbec je? Ať si snad každý hraje jak chce ne? :D
Nebo jsi zahájil soutěž o největšího spammera a musíš reagovat na vše?

Debaty kdo podvádí a hraje se skripty jsou už moc mimo, já si z toho dělám srandu. Já bez toho hrát nikdy nebudu a nikdy jsem čistě moc nehrál. Chci mít taky čas na něco jiného ale zároveň být ve hře dobrý. :D bohužel si vážím svého času na tolik, že v noci vstávat nebudu apod. Prostě každý to máme jinak, někdo rád sedí za PC a kliká si áčka v pomocníkovi a reaguje na fórum na každý příspěvek a někdo zase hraje jen když chce a když zrovna nehraje, tak má určitý nástroj který hraje za něj :D

Tohle už nemá cenu ani komentovat, protože stejně jako každý kdo má peníze je podvodník a zloděj, tak každý kdo je v tabulce nahoře tak je podvodník a skripter :D
My, co nmáme život fungujeme i bez scriptů, ale je pravda že když je potřeba oddech je to pak horší, protože je nikoho moc neučíme, když je sami využíváme minimálně (nebo jako já vůbec! :-D )
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Jinak jediný, co mohu na nastavení kritizovat je tento bod.
  • Extrémně zvýšený počet barbarských a bonusových vesnic
Pokud by tam bylo napsáno, na české poměry extrémně... Tak bych souhlasil, v cizině znamená extrémně něco jiného :-D ale i tak je to pokrok.
 

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
Další věc je rychlost jednotek, na rychlosti 4 bych dal rychlost jednotek max 0,666 protože tohle je fakt extrém.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak rád bych k tomu něco napsal , ale určitě bych dostal ban ještě před spuštěním světa , takže se budu usmívat a další hodinu refreshovat :)
Za prohřešky na fóru nedostaneš ban ve hře a naopak.
A pro všechny asi tak po sté - support není povolání, ale činnost dobrovolníků v jejich volném čase. Pokud jsou v práci, nejsou na DK. Logické, že?
 
Nahoru