• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Speciál

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
176
Vždycky se musí zkusit štěstíčko, jestli padne nějaký účet poblíž hlavního účtu to je přeci základ.
 

Katarina

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Já se tedy těším na tyhle hráče:

26 Převážně Oblačno main acc

Červený Plamínek multiúčet
Bouřka multiúčet
kyssy.1 multiúčet

Tady něco smrdí.
808f6220-9050-4878-a480-4624ee2cd10b.gif
Tome,Tome ...
Evidentně ti ani v té léčebně nepomůžou .Jsi holt ztracený případ ‍♀️. Je mi tě upřímně líto...
Katarina
 
Naposledy upraveno:

zelí999

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Zapomněl ještě na můj účet, že je to taky Multi :-(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Dobré ráno, včerejší problémy se nemožností spustit svět mne velice mrzí, ale došlo k fatální chybě, kterou způsobilo to, že světy začínají se 2 vesnicemi. Tento problém byl globální a týkal se všech speciálních světů.

Já se omlouvám, že jsem se nemohl vyjádřit dříve, jsem na dovolené v zahraničí, téměř bez přístupu k internetu. O problému jsem věděl a řešil na dálku přes mobil s členy InnoGames, ale ty informace, které jsem dostával byly hodně nepřímé a nikdo vlastně nevěděl, zda se server podaří nahodit či nikoliv.

Hráčům, kteří nám psali ticket zprávu jsme odpovídali, že by svět měl za několik minutu naskočit, protože jsme doufali, že se to podaří. Bohužel nepodařilo.

Chybu se podařilo opravit až v pozdních odpoledních hodinách a bylo rozhodnuto, že se otevření světa přeloží na dnešní den. Pevně doufám, že to bude fungovat, ovšem. Pokusím se nový svět zkontrolovat hned po otevření a pokud se tak nestane, budu to řešit opět nadálku s InnoGames.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Mužete se jit hadat jinde ? Všichni z vás co pišou , tak používaj multaky a zakazany věci , takže si podejte ruku a bežte se spolu projit :DDD
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Proto jste dostali vybanovano všichni na tom prvním clasiku :D

A stejně se furt vracíte :D

Když na cz kmeny tak trashujete , tak proč si nejdete hrat ty vaše odkuď jste přišli ? :D

Akorat tu že sebe dělate větši 2pce než jste .
 
Nahoru