• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Speciál

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Za prohřešky na fóru nedostaneš ban ve hře a naopak.
A pro všechny asi tak po sté - support není povolání, ale činnost dobrovolníků v jejich volném čase. Pokud jsou v práci, nejsou na DK. Logické, že?


Chilluj , dělal sem si prdel :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
to už vas zas vybanovali ? :D :D :D :D :D


Imagine psát takovy hovna , když se tady k užívaní takovych věci veřejně přiznate :D

Ban jsem dostal já a možná pár jedinců :-D určitě to někdo dostal zase omylem, jak to bývá zvykem. Nicméně dobře pro tebe, protože tebe bych projel hned po ochraně.
A nevím, proč bych se k tomu nepřiznal, pak tu nemusíš fňukat, že někdo podvádí, když vidíš, že jsou hráči blokování. :mad:
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Ban jsem dostal já a možná pár jedinců :-D určitě to někdo dostal zase omylem, jak to bývá zvykem. Nicméně dobře pro tebe, protože tebe bych projel hned po ochraně.
A nevím, proč bych se k tomu nepřiznal, pak tu nemusíš fňukat, že někdo podvádí, když vidíš, že jsou hráči blokování. :mad:
a global nebo jen na par dnu? jakou aplikaci jsi pouzil ?:D
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
keke-kiki.gif
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
sme se zase pobavili :D kk :D já i mojí imaginarní kamoší :D
 
Nahoru