• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

DeletedUser

Guest
citacez konfrontace 1:#467 31.07.2009, 12:21 Top
Citovat:původně založeno Turgon
ale protože u Tebe najednou support začal vyhlašovat nějaké bludy.

U tebe? Bludy?
Turgone? Nechceš se trošku uklidnit?

3) Pravidla mohou být podle potřeby bezpečnosti a dobrých mravů na www.divokekmeny.cz měněna i bez souhlasu hráčů. O změnách pravidel budou hráči informováni. - stalo se

• Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům může být trestána okamžitou trvalou blokací.

Ano, říkal jsi to tisíckrát, firma s tebou uzavřela jinou smlouvu. A ano, já ti stále budu říkat, že každým svým lognutím do hry stvrzuješ pravidla nová.
Nelíbí se ti to, víš co máš dělat...
__________________
A plamen stále hoří v srdci mém,jak nenávist v mých očích

Support team vaše heslo a název vašeho emailu nepotřebuje,každého takového vykuka okamžitě hlašte na supportu formou ticketu...:

http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=4134


Jako co to je vyhrozovani???

To je trochu moc, nemyslis??

A jeste by me zajimalo, kde je napsano, ze pri kazdem prihlaseni souhlasim s pravidly. Nikde jsem se to nedocetl.


A pak jeste k nenince, ktera napsala, ze se to dozvedela odtud, je videt, ze ji zase pamet neslouzi, ze se otom zacalo debatovat az pote, co ji to nekdo povolil ze supportu po ticketu. Protoze pak doslo k problemu. ale to jen tak na okraj.
 

DeletedUser2901

Guest
Pravidla
§1) Pravidla

2) Tím, že se hráč přihlásí na účet potvrzuje, že s pravidly souhlasí a zavazuje se podle nich řídit.

Opravdu jsi pravidla četl? :)
Nevíš co je vyhrožování? Nebylo to míněno jen na Turgona, ale globálně...
 

DeletedUser

Guest
A co kdyz je trvale prihlasen?, sohlasil s pravidly, kdysi davno,.

Navic, tim, ze se prihlasi, a nemuze si precist nejdrive pravidla se tezko asi argumentuje.

podepisovat neco, co mu nikdo neda precist je tezke.

navic podle uvodnich stranek je prihlasit a zaregistrovat to sam, uz jsem tu kdysi cetl kritiku.

2) Tím, že se hráč přihlásí na účet potvrzuje, že s pravidly souhlasí a zavazuje se podle nich řídit.

puntickar na konec: ne prihlasi, ale prihlasuje
s pravidly??? jakymi pravidly? pravidlypro používání výtahu?, ze kdyz jde do vytahu,tak ze ma zavrit dvere, jo , s temi souhlasim. Ale s pravidly pro kmeny souhlasit nemusim.


- nejdenoznacne .....

To bych pak bral, ale presto formulace je ve spatnem vidu.

Hráči mohou podávat návrhy na doplnění pravidel. Návrhy se musí týkat řešení konkrétního problému. K tomuto účelu bude založeno téma na Fóru.

To by me zajimalo, jak to udela, kdyz nebude souhlasit, jak ma podat navrh?? podat tiket? na foru? trochu nelegocke, a takhle muzu postupovat dale, a to nejsem pravnik...

Takze pravidla jsem cetl, ale nevidim, kde je to napsane, stale.....
 

DeletedUser2901

Guest
Nechceš doufám tvrdit, že má někdo zaplé DK 24 hodin denně po dobu roku a půl... :)

Na hlavní stránce Dk je nahoře panel, kde je
TW Stats - Pomoc - Forum - Support - Statistika - Speed kolo

Klikneš na pomoc, a dole jsou pravidla... :)

Ano jistě, loguješ se do DK, a budeš souhlasit s pravidly používání výtahu, jak prosté, že... :geek
 

DeletedUser

Guest
no, pokud jsem tzn: Trvale přihlásit:, tak jen obnovuji spojeni:)

a ty pravidla a dalsi veci...?
 

DeletedUser

Guest
bez prihlaseni nemuzu polozit dotaz, takze se musim prihlasit, takze kdyz se prihlasim, s pravidly souhlasim, tak proc proti nim bojovat, si se prihlasil... alibit se ti nemusi...
 

DeletedUser7531

Guest
Ipaz: I kdyz zaskrtnes "Trvale prihlasit" nebo "Pamatovat si heslo", tak nejsi neustale prihlasen ....
 

DeletedUser

Guest
Ipaz: I kdyz zaskrtnes "Trvale prihlasit" nebo "Pamatovat si heslo", tak nejsi neustale prihlasen ....

dobra beru, ale stale to neodpovida na moji otazku pred tvym prispevkem..:(

Bez prihlaseni nemuzu polozit dotaz.
Takze se musim prihlasit,ikdyz s pravidly nesouhlasim.
Uz vidim, jak kazdy se diva do pravidel pred kazdym prihlasenim, jestli se tam neco nezmenilo..:) O tom, ze je neco noveho se dozvim tedy az po prihlaseni.

Dejme tomu, ze se tam koukam, vidim, ze s nimi nesouhlasim.
Jak zareaguji, prihlasim se a poslu dotaz, atd...
No jo, ale v te chvili( kdyz jsem se prihlasil) tak s nimi souhlasim.
Jak teda vyjadrit nesouhlas , bez toho , abych s tim predtim souhlasil?

neco se mi nebude libit, napisu to supp, ten rekne, s pravidly si souhlasil pri prihlaseni, tak neni , co menit...

o to tu ted bezi...:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ipaz: No pozor, ty máš možnost si pravidla hry přečíst ještě před nalogováním do hry, odkaz na ně máš na hlavní stránce. Takže si prvně pravidla přečti až poté se do hry naloguj. Pokud s pravidly nesouhlasíš a nehodláš se jim podřídit, tak se do hry neloguj, jak prosté...
 
Nahoru