• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, byla to závratná čísla. Pamatuji si, když jsem psal kmenům o DoN nebo spojko, že mi mnohé odepisovaly - až budete v první tisícovce kmenů, pak - až budete v první pětistovce kmenů - a to už jsme zas tak malý kmen nebyli. No, to už se těžko někde jinde zopakuje ...
 

DeletedUser

Guest
To opravdu těžko, to málo kdo z nás věděl jak se to pořádně hraje a co má vlastně dělat. Nyní když jsme "ostřílení hoši" (dámy prominou) :D, tak už to takové ani být nemůže... chyběl by tomu ten zmatek ... :)


Ale co jsem to proboha zapomněl... :blush Gratuluji O.V.M. a všem jeho členům k vítězství na Světě 1, je opravdu zasloužené. Sláva vítězům, čest poraženým.

Šest let, no fuj - vícekrát už ne ...


EDIT: Biblosi budeš mít v galerii fotky ze srazu ke konci světa? :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, budou, jen trochu nestíhám a dnes je mi nějak divno ... no skoro šest let je dlouhá doba, to člověk jen tak lehce nehodí za hlavu ... :cry
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
to sedi

.... že na S1 je nějakých 282000 vesnic a každá z nich někomu patřila ...

to naozaj sedi podla mapy som mal 1,9% vesnic na svete S1 a to cinilo 5401 vesniciek ... +/- zaokruhlenie percento hore dole to pekne vychadza.

sme blaaazni :wacko
 

DeletedUser

Guest
Jen taková malá technická poznámka. Forum bylo přesunuto do sekce "dohrané světy" kamsi na úplný spodek fora - opravdu lituji ty hráče, kteří chtějí něco napsat na forum a musí hledat toto téma - mnozí budou na foru poprvé a asi mají smůlu :) ... Myslím, že tento přesun mohl alespoň 14 dní počkat ... :hi
 

DeletedUser37060

Guest
ale nováčikovia sa budú riadiť podľa čoho?

no ja som tiež hľadal a išiel som na to systematicky... našiel som si svet 1.. :) a je logické že už medzi aktívnymi svetmi nebude :yes tak kuknem ešte nižšie a bude v dohraných svetoch (keďže už je dohraný :D)


tým sa nehrám na múdreho, to ja nepotrebujem :) iba sa snažím vysvetliť, že každý čo vlastní v hlave aspoň 40 IQ to nájde... :pardon
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No vida, jak jsi na to šel chytře. A navíc, kdo si dá nové příspěvky, tak dokud se tu bude psát, tak se to zobrazí. :thumb
 
Nahoru