• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, já vím co, ale s obrázky to tu bude horší ...


[SPOIL]
51e0b4849884fb9f196a908c7071f3d9--mmf250x250.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser37060

Guest
myslím že toto by mi malo stačiť do nedele :cool
a to mi pripomína, že musím zapáliť už --ch6--ch6
 

DeletedUser37060

Guest
tak sviečočky už horia :)

inak príhoda z rána :shock... Bývame s 3 kočkami, z nichž 1 je asi o 4-5 rokov mladšia.
Ráno všetko v poriadku, až do momentu kedy si otvoríme dvere z izby do předsíně.
:sorryTá mladá kočka býva u nás už rok, ale takto zježenú som ju ešte nevidel... Takto zježená nebola ani keď sa k nám po prvé nasťahovala a syčala na naše 2 kočky... :scratch

Absolútne netušíme nikto, čo ju mohlo vydesiť. Ale stále čumí do kúpeľne a jej ocas pripomína veverku...

Ja som sa snažil vytvoriť nejaký záver a dal som do možností niekotré veci:
1. zrkadlo vo dverách
Dôvod: máme ho len pár dní, je velké asi 1m - 1,3m. Je ale položené vyššie, takže zo zeme sa vidieť nemôže ale v noci boli dvere nasmerované do kuchyne, kde bežne spáva na stolíku, z ktorého sa už môže vidieť. A nočné obrysy, ešte v pohľade ako vidia kočky to mohlo vyzerať fakt desivo ten jej obraz v zrkadle...

2. práčka
Dôvod: asi od včera vydáva omnoho väčší rámus, zodrali sa tam ložiská. Kočka na to nie je zvyknutá a tak ju to ráno vydesilo keď sa práčka zapla. Tchýně vstávala skôr a zapla práčku...

3. zlý sen
Dôvod: po dlhej dobe sme kočku dali spať von z pokoja, do kuchyne. A tá náhla, pre ňu možno šokujúca zmena v nej vyvolala akési zlé dojmy a mala z toho nočné mory, napr že ju zjedol pes v kúpeľni :D...

Viac ma toho zatiaľ nenapadlo, ale aktuálne je už v poriadku. Už sa mazlí, túli, vrtí, prudí... :king:cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No vidíš, a moje zděděná venkovní kočka, ta nejde dovnitř a nejde, i když jí je zjevně zima. Myslel jsem, že na vině jsem já, ale možná, že ji také děsí předměty, s nimiž se venku nesetkává, kdo ví. Budu nad tím bádat ... :D
 

DeletedUser37060

Guest
ja dokážem s mačkami cítiť... ale nedokážem sa im dostať do myšlienok aby som mohol zistiť kde je problém... :D

nuž, mačky majú predsa len o 1 zmysel viac ako človek... :D
 

DeletedUser37060

Guest
a tu je mŕtvo :(

robím čo môžem aby svet 34 bol svetom 1 :D aspoň najviac podobné ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, zkus rozhodit sítě na 33, tam je dost spoluhráčů z jedna. ;)
 

DeletedUser37060

Guest
no jasnačka, ja tam som ;) ale ty tam chýbaš.. :D aj s hospodou :cry
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, založ vlastní, já tam nemohu.
 

DeletedUser37060

Guest
nemá zmysel.... Biblosova Hospoda je len Biblosova ;)

ale spamujeme v Jispiho Gambáči :D :rofl
 
Nahoru