• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 33

DeletedUser12710

Guest
Kouzelnická galerie

Ahoj. nenašel jsem na netu nic o "místní akci" světa 33 a to Kouzelnické galerie
Máte někdo více informací?
David.
 

DeletedUser33838

Guest
Taky jsou koukal a nic jsem nenašel. Každopádně jsem tam došel na návštěvu a vyhrál jsem kouzelnický klobouk, který mi dává +5 retro. Zatím ale nevím, k čemu to je.
 

DeletedUser32004

Guest
Dobrý den :)
Já si jdu trošku zašťourat :blush
Náš kmen (-UWH-) je už 6 dnů v Time End a nějak se to pořád ještě nedostalo do důležitých oznámení :cry - my sem sice nijak aktivně nepřispíváme nějakým tím veselým spamem, ale i tak bychom si snad zasloužili trošičku pozornosti :blush


Díky předem za nápravu :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za info, právě jsem vám to oznámil.

Bohužel nám nějak nefunguje emailové upozornění, když se dosáhne určité dominance, takže to musíme kontrolovat ručně, což zkrátka občas pokulhává.
 

DeletedUser32004

Guest
Tak si říkám, že by možná nebylo od věci, kdyby se zkrátil Time End alespoň o polovinu. Díky slevám mincí je za pár dnů všechno zamodřené, díky správci účtu všechno dostavěné, hráči se rozprchnou na jiné světy a není za chvíli absolutně čím se zabavit. Na světě je stejně pár lidí a prémiák má taky už málokdo. Údržba takového světa nemůže být zřejmě už ani rentabilní a tak se objevují i zbytečné chyby. Co myslíte? :)
 
Nahoru