• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 34

DeletedUser27494

Guest
zdravím..Jirko,víš ono se to občas jak se říká posere a před ukončením pohádá..:)))takže udržet těch 80% je někdy docela problém a i Tvůj svět 34 nemusí být tím vytouženým kde dostaneš diplom...viz. S 16-vyhrál podceňovaný a všemi pohrdající kmen před Tvým rozpadnuvším superkmenem Mow...

Na svět 16 byl kmen =MoW= v záveru bez vedení, a byla tam jiná situace ,
vyhráli vesměs hráči, co naskočili na nové účty až tesne pred koncem ,
takže hodně hráčů vítezného kmenu nebyli /až na vyjimky/ původní majitelé účtů ,
ale jen "náhradníci" co slízli smetanu temer zadarmo.

Jak pišu muj kmen byl bez vedení.
To zde na sv 34 je po jarče druhá nejlepší šéfová co kdy hrála DK a vedla kmen,ve kerém jsem byl členem.
Narozdíl od jarči, Batist si to pohlídá až dokonce, ona je mimo jíné od začátku nejaktivnějším hráčem (hráčkou ) na sv 34
Někdy mi připadalo že ani nespí nejí nepracuje a je zde nonstop.
z 80% je to její zásluhou , že jsem tam kde jsme ,
nebýt Batist asi bychom toho nikdy nedosáhli /nebo jen velmi těžko a zadelší čas.

Stručně jsem si na 99,99% jistej ,
že Batist si to pohlídá až do konce a svět 16 se opakovat nebude!

Druhý důvod je že ve vítězném kmenu jsou většinou původní hráči ,
co ten svět hrají na svém vlastním účtu od začátku
Já konkrétně nevím o nikom , kdo by byl na účtu jiného hráče ,
netvrdím , že tam nejsou, ale konkrétně nevím o nikom.

P.S. Je pro mne docela zajímav,zjištění,
že všude kde se mi daří dobře / nejen svět 16 (první tři čtyři roky) a ted 34 ,
ale v minulosti to byl například svet 12 - Babulaková) a další kde jsem byl docela úspěšný:

Vždy ten kmen vedla žena!

Jde to jen náhoda, nebo pro to jdé nějaké logické vysvětlení ?
 

DeletedUser27494

Guest
Konec Světa 34

Odesláno12.01.16 09:36:16
Kmen -Immortalis- nyní ovládá 80% všech aktivních vesnic tohoto světa. Proto bude nyní zahájena 90-denní konečná fáze.
Pokud nebudou po uplynutí konečné fáze již probíhat žádné významné války, bude svět ukončen.
 

DeletedUser37175

Guest
No tak nech je tá 34ka už konečne uzavrená, a nech tam ostane aj všetka tá špina ktorá sa tam vytvorila pomocou batist :)

Tá slávna batist, pochvál aj tú druhú princeznú (sádroš), vyhral som zopár svetov, ale toto čo na svete 34 som ešte nikdy nezažil. Ale som rád že som si tam mohol zahrať a spoznať takých super hráčov akých som mal v kmeni LOL.

Česť všetkým.

AVE LOL.:king
 

DeletedUser27494

Guest
Vždy se ozve někdo z poražených co bude házet špínu na vítěze světa :)

:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser41990

Guest
Nespojí to ani náhodou ja jse m v kmenu -I- tak vím o čem píšu :)


Myslím, že nevíš o čem si psal :))). Jako hráč stojíš za starou bačkoru, ale si super chlapík :) gratulace všem na s34 - vyhrál ten nejlepší kmen a ukončilo se to i v pravý čas bez zbytečného protahování. Těm co přestoupili od DMA do vítězného kmenu to vítězství taky přeji. Je fajn vědět, že jste přelezli k nepříteli jen,aby jste dostali diplom :)))). Tohle je zase vítězství lidí co nevyhráli v konečný stav, když vidí vaši upřímnou radost .

Bez pochyb to vyhrála Batist s paní X a kitrskou - holky klobouk dolů - ten kmen byl o Vás .
 

DeletedUser41837

Guest
Ahoj Semitrei :) Díky za nehořký příspěvek. Jak se Ti daří? Je bez DK dobře? Hádám, že super... Pozdravuj velkého bratra ze severu. Určitě se s ním uvidíš....

Měj se fakt fajn...
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Myslím, že nevíš o čem si psal :))). Jako hráč stojíš za starou bačkoru, ale si super chlapík :) gratulace všem na s34 - vyhrál ten nejlepší kmen a ukončilo se to i v pravý čas bez zbytečného protahování. Těm co přestoupili od DMA do vítězného kmenu to vítězství taky přeji. Je fajn vědět, že jste přelezli k nepříteli jen,aby jste dostali diplom :)))). Tohle je zase vítězství lidí co nevyhráli v konečný stav, když vidí vaši upřímnou radost .

Bez pochyb to vyhrála Batist s paní X a kitrskou - holky klobouk dolů - ten kmen byl o Vás .
A ty jsi kdo? Ta Semitrei, která tam byla od začátku a které jsem si vážil, nebo ten zástup nezástup pokračovatel, když Semitrei skončila a který jsem vůbec nepochopil, zvhledem k vyjadřování a jednání? Batist tomu bezpochyby věnovala hodně času a ubránila mnohé. I paní x jela dobře. Ale bez pochyb to nevyhrály jen zmíněné holky. Vyhraje /doufám :D/ to celý kmen Immortalis a hráči jako JH, Godefoi, Koule, Seven, milda, a další...

No tak nech je tá 34ka už konečne uzavrená, a nech tam ostane aj všetka tá špina ktorá sa tam vytvorila pomocou batist :)

Tá slávna batist, pochvál aj tú druhú princeznú (sádroš), vyhral som zopár svetov, ale toto čo na svete 34 som ešte nikdy nezažil. Ale som rád že som si tam mohol zahrať a spoznať takých super hráčov akých som mal v kmeni LOL.

Česť všetkým.

AVE LOL.:king

Foríšku, na každém světě je nějaká špína. At už z pohledu vítězů, či poražených. I pro me bylo docela zvláštní číst ty rozdílné verze. Ale i když jsem zatím žádný svět nevyhrál, tak jich za sebou pár mám a hlavně ten konec tvého příspěvku se mi zdá zbytečný. Myslím, že bylo více hráčů, kteří by si i z tvého pohledu měli zasloužit skutečné uznání. Já jsem na tebe třeba nezanevřel, ani když jsi zrušil náš status přátelství, i když pro to v tu chvíli pro me nebyl důvod. Ty víš proč... Tebe, Yorika nebo Bustera jsem si vážil a vážím i ted. S Koprakekem jsem hrál s17, takže tam je to kapitola sama o sobě. Sice třeba po zmíněném s17 asi chápu tvoje pocity, ale stejně to nic nezmění. Je to jen hra a hra v tomto dost specifická...
 

DeletedUser41837

Guest
Garette... Je jasné, že na výhře se nás podílelo spousta, včetně Tebe. Já to ani nekomentovala, protože vím, jak to Semitrei myslel :) Téměř vždy to byl gentleman.... :)
Třeba Ti prozradí, kdo je za tímhle kontraverzním nickem, nechám to na něm.... Ale je tam docela fajn týpek, to mi věř :)

Forisek no comment....
 

DeletedUser25387

Guest
Když se nic nezmění, tak za 2 měsíce tu máme konec. Držím všem palce!:king
 
Nahoru