• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 35

DeletedUser37060

Guest
mám za to, že aj odoslať všetky jednotky bez súhlasu majiteľa účtu niekam do pivnice na druhú stranu sveta je pod trestom...
 

DeletedUser36641

Guest
To nevím, každopádně pokud přijmeš zástup na půl hodiny a pak to zrušíš a mezitím to vše pošleš pryč, a když po týdnu začneš zabírat tak to nijak ten hráč nedokáže... ;)
Ale nevím nevím, to by musel reagovat někdo ze supportu.. :)
 

DeletedUser37060

Guest
no to áno, to už nech si riešia profesionáli ;)
každopádne, tentokrát si mal šťastie :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vždy je potřeba takové počínání zástupců nahlásit. Bez zbytečného odkladu. Tak je šance, že se nějaké stopy po jejich počínání najdou ...

A jinak - nikdy bych nesetrvával ve kmenu, který by mne nutil, abych dal někomu, koho neznám, preventivní zástup. Většinou nemyslí na prospěch hráčů, ale jen na svůj a svých kamarádů. A obalí to do blábolů, že je to ve prospěch kmenu. Bohužel ...:(
 

DeletedUser36641

Guest
Nikoho jsem nenutil, zástup mi dal prostě mezi řečí.. :) - využil jsem ho na psaní a během hodiny a půl opět zástup zrušil, nedíval jsem se ani do vesnic. :)
A já si zástup domlouval u člověka, kterému jsem věřil a on mě podrazil.. :/

No, ale za 27 dní mám už 270.000 :D Takže jsem tam co jsem byl.. :)
 

DeletedUser36641

Guest
Moc se nám tu to fórum nehýbe.. tak co Kudlanky? :) Jak se daří? :)
 

DeletedUser

Guest
7oV6qoI.jpg

- - - Aktualizováno - - -


 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru