• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 35

DeletedUser41028

Guest
Hledám kmen na tomto světě
hrát a bojovát sám je jen o nudě :)
 

DeletedUser

Guest
Nic se tu neděje, škoda ... stejně jako tady, co to vídím?? Modrá, stagnující? :shock
xMMF8ip.png
 

DeletedUser

Guest
Ty nevíš, co znamená modrá šipka v profilu TW stats? :D
zelená vzhůru = bodově rosteš, modrá vodorovná = stagnuješ, nerosteš, červená dolů = přicházíš o body
 

DeletedUser41028

Guest
V blískoti všichni mé zprávi ignorují
tak jsem si řekl že toskusím tady.
 

DeletedUser

Guest
Pokud začínáš, raději si vyber kmen s malým počtem bodů. Ty sám máš jen 1800 bodů a Tvými sousedy jsou především Japonci a Modlivky, což jsou kmeny na špici žebříčku. U nich šanci na přijetí pravděpodobně nemáš.
Nebo začni znova a vyber si jinou stranu, ale před tím si důkladně projdi žebříček.
Na rozehraných světech to tak prostě chodí, formuje se vítěz a pak je to jen otázka času, kdy začne Time End.
 

DeletedUser41028

Guest
Já ívm s tím jem počátal
ael chtěl jseem to skusit i tak.
 

DeletedUser31152

Guest
Rošáda s černým Petrem

Jinak přináším zajímavé info ohledně světa 35:
Marhy uzavřely s Comingem dohodu o společném ukončení a tříměsíční DoN, během kterého mají za úkol redukovat stavy, aby se do Comingu vešly, zatímco ten má rozebrat ORDER a zbytek menších kmenů.

Tady bude veselo protože mi nejde do hlavy, jak se 109 lidí vejde do autobusu pro 40..?..kdo dostane černého Petra?...:))) nebo snad bude složená komise z největších mrchožroutských lam a ta bude ukazovat prstem?:D
 
Nahoru