• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 35

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Z vlastní zkušenosti v Comingu to bude ta druhá... přišli vyhrát a použijí k tomu všech prostředků.
 

DeletedUser

Guest
Vypadá to hezky :cool

[SPOIL]

1446372806.png
[/SPOIL]
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kmen COMING kráčí za vítězstvím, již jim zbývají jen 4 dny a stanou se tak vítězi světa! Co myslíte, je to zasloužené vítězství? :)
 

DeletedUser15723

Guest
Je to vítězství rozumu, mohli jsme se tam, ještě mlátit 2-3 roky a Marhy by to časem prohráli.. (měli jsme míň lidí)

Že ten svět takhle dopadne, bylo jasné cca po půl roce hraní.

Ale to vítězství mi nepřináší takové potěšení jako CZS4 a SKS1...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Velký kus historie pro mně, první svět kde jsem nezačal vícekrát ale hned od začátku jsem jel hodně dobrou hru, bohužel, diplomacie, strategie, nepřipadá mi že něco z toho něco říkalo tomu kdo tam velel a nepřál jsem Comingu aby vyhrál, měl jsem svůj názor na zrušená spojka a neochotu kmene pomoci když kolem mně z ničeho nic byla nárazníková zóna, stojím si za tím že vedení Comingu bylo arogantní a namyšlené ale to už je dneska v DK u top kmenů klasika, vyhráli, co nadělám, nezbývá než gratulovat i když si o způsobech díky kterým jste získali náskok myslím své :hi.
 

DeletedUser

Guest
Velká gratulace patří vítěznému kmeni Incoming Fear, ať už to bylo jakkoliv ...:hi
 
Nahoru