• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 36

DeletedUser37372

Guest
Já jsem v pohodě, aliančně prohráváme, ale Virus neprohrává, však je teprve začátek :) Bych musel hledat na fóru, ale Sheldor mezi nimi byl.
 

DeletedUser

Guest
Přijde mi spíš, že je tohle úplně k ničemu válka... Komukoliv kolem sebe ze starých známých napíšu, jestli by nechtěl něco podniknout proti někomu, tak s ním má DoN nebo spojko. Vše je tady jen o diplomacii, ale bojovat to ne. Taky proto jedu bez kmene, nemusím takový blbosti řešit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
tak máš príležitosť si svoj názor prepísať, lebo až to uvidí niekto z moderátorov, pošlú ti pozdrav...
 

DeletedUser40416

Guest
Přijde mi spíš, že je tohle úplně k ničemu válka... Komukoliv kolem sebe ze starých známých napíšu, jestli by nechtěl něco podniknout proti někomu, tak s ním má DoN nebo spojko. Vše je tady jen o diplomacii, ale bojovat to ne. Taky proto jedu bez kmene, nemusím takový blbosti řešit.

No jestli mas stejny nick i ve hre, tak nechapu o cem mluvis :)) hrajes odzacatku sveta, mas 2 vesky, skoro nefarmis, ani neutocis. Tak jaky akce chces resit, kdyz nemas zadny zaklad, s kterym se da neco podniknout :))

A jiste proste se nekdy muze stat, ze clovek je hodne mimo velky deni, hluboko v zazemi kmenu. Ale nekomu to muze vyhovovat, ze se nemusi desit, ze se probudi a na nej jde 100 utoku.
A jiste nekdy ma proste ten svet nudnou dynamiku a jen se uzaviraj dony a spojenectvi a zabiraj nejslabsi kmeny. Ale myslim, ze tady to docela jde.
 

DeletedUser11288

Guest
Sítáku najdi si babu konečně :)

A ohledně toho ega :) když nemá co "honit" tak aspon to ego :p

Uvidíme starý bratře, kdo v této válce vyhraje :) a jelikož jsem na druhé straně, tak to bude sakra zajímavý :yeah
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Jak to tu čtu, tak jste tak akorát bojovníci perem, ne mečem.:D A máte štěstí, že D)M(A má na tomto světě svůj béčkový tým a áčko hraje na s34, nebo byste si nevrzli ani jeden.:D
 
Nahoru