• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 37

DeletedUser38609

Guest
Jeeeej tope ty ještě žiješ? :) Hraješ 37? Že ses neozval, starý známý:)
 

DeletedUser34317

Guest
Ale tak jo, za 5 dnů jsem tam, akorát pod svým prapůvodním nickem, aspoň nebudu muset mít žádné zábrany :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9512

Guest
sv 5

je tu nekdo ze sv 5,nejakou dobu jsem nehral a chtel bych znovu:cool
 

DeletedUser34317

Guest
Potřebuju si osvěžit pamět, nemohl by mě někdo prozradit, jak dlouho po spuštění světa se začnou oběvovat tajemství? :)
 

DeletedUser34317

Guest
No nevím, mám pocit že je to o trochu míň, tak půl roku, ale možná máš pravdu :)

Nechápu ale, proč to není třeba na wiki
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Záleží vždy na aktuálním nastavení světa, na CZ37 je to opravdu 200 dní.
 

DeletedUser

Guest
20 tajemství na CZ37-po 200 dnech

Mohu se zeptat tvúrcu hry nebo adminov zda nevedia víc k tomuhle?
Kmen má 20 jedinečných tajemství po dobu 720 hodín-Podmínky pro vítezství) z nastavení CZ 37 z fora tohto servera
Chcem konečne vedieť omoc viac k tajomstvám,ktoré sú tu mimo výzkumu podle mne bod 1 hlavné
Budou to nejaké ťežko dobytné dediny? kde bude po dobytí nejaký bonus pripočítan na jendotlivca nebo na celej kmen?
a vlastne kmeň ktorý získa všech 20 tajemství a udrží je za tu dobu vyhrá? Lebo docela dlouho riešime všade možne tie tajemství a vím síce kdy mají prijít na scénu,ale nic víc se o nich,neví

Dekuji predom za odpoved
 

DeletedUser

Guest
Tady to máš

Proste z ničeho nic se tajemství nějak dostane do barbarek na mapě :wizard

Do měsíce (můj tip) se prostě domluví, spojí se do 1 kmene, zabetonujou vesky, gg wp další svět....

[SPOIL]Pokud to tu náhodou zelíčko čte tak gratuluji k přijetí do Wiki týmu :hi[/SPOIL]
 
Nahoru