• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 37

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Otevíráme další kavárnu pro hráče S37. Klábosit zde můžete o čemkoliv, jen však v rámci slušného chování. :cool


Hezky se bavte s ostatními hráči vašeho světa! :hi
 

DeletedUser37264

Guest
Taktiééž :D Akurat dneska som rozbil sklo tablete, ale ide mi ... :D A oprava stojí 75€ :/ Takže treba šetriť! :D
 

DeletedUser38965

Guest
Jéje tajemství, takže lze počítat že bude zase rekordně rychle dohraný svět domluvou :D :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
:cry:cry
pokolikáté za sebou pomalý svět? :( po 6? Tak možná příště :(
 

DeletedUser2005

Guest
...konečně...

...ale zase je výhoda,že bude rychlej pro všechny stejně,nebo se bude dát za přiměřený počet PB (pár tisíc předpokládám) přikoupit nějaký turbo...?...nedivil bych se...:rofl...ale i tak,účast si nenechám ujít a tímto bych rád pozval do hry staré známé,především ze staré dvojky a to hlavně bývalé wesáky a hráče hrdinného kmene Gondor,které tímto srdečně zdravím ze záhrobí...:cool
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Nemám nic dohodnuté tak možná se přidám, ještě uvidím :)
 

DeletedUser30368

Guest
SiTe? :D Založíme si všichni, co jdeme jen pro PB společný kmen? :rofl
 

DeletedUser27267

Guest
Ale no tak zelí já tam plánuju hrát standartně a ty se tam budeš jen flákat jo?:D
 

DeletedUser33829

Guest
Řešíte tajemství, anebo to jak to tam budete flákat.:D Ale zaujala mě jiná věc, že je to první klasický český svět, kde bude 10 stupňový výzkum.:cool
 
Nahoru