• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
To taky miluju, když si nepřítel najíždí do vlastních podpor:)) Jinak já jsem to myslela jinak, bylo tu moc dlouhých příspěvků a nechtělo se mi to studovat, tak jsem čekala, že mi to někde řekne ve dvou větách. Jako třeba:

crus za chvíli nebude a Pajclin končí, protože zjistil,že existují i jiné věci než dk a jinak se normálně jako vždy hádá skoro každý s každým;) Uniklo mi něco podstatného?
 

DeletedUser31553

Guest
Ještě snad jen, že kokosák už nepoužívá k útoku kokosové ořechy, protože jich není na jeho nové nepřátele třeba :D
 

DeletedUser

Guest
Náhodou, teď jsem zaznamenal aktivitu .. padla mi šlechta na jedné vesnici. :D
Ale asi jen výstřel do tmy, protože další vesnice pomalu zabírám v klidu dál.
 

DeletedUser

Guest
Každopádně přeju ti v reálu ať se rozhodneš jakkoliv to nejlepší :) jen je trošku zajímavé že když to balí ostatní, naskytne se "životní" příležitost i pro tebe ale to je čistě můj názor.

[SPOIL]Ideme odpovedať troška zas na tie pekne slova,nech je tu občas aj troška pravdy.:hi
Ta životna priležitosť ako pišeš,je u mňa real život,pre niekoho by to bolo niečo o čom len snivaju,pre mňa je to jedna z mnohych priležitosti,ktore som aj v reale stale využil.
No,vyzera to tak,že to doma neprešlo,takže Ti vyvratim jednu z Tvojich fám,že to balia ostatny tak aj ja,aj keď netušim akych ostatnych mysliš,u nas rozhodne nik.

jackie napisal:
2. Je mi jasné že víš jak funguje naše forko :) podle infa co mám zase, já ti určití lidé krásně kopírovali zprávy které se

Vždy som bol a vždy budem zasadne proti,aby niekto znevažoval/kopiroval/ vojenske boje ,akcie,rezervačny system,
podpory a doležite časti forka určene na boj,nikdy za tie roky čo hrajem,som to nezneužil a nezneužijem,chcem vyhrat vojensky,nie takto.

Z forka just b som mal kopirovane snad 3x v zivote,nepodstane veci,skor hadky a pisania,nikdy nič vojenske a čo je doležite,nikdy to nebola moja iniciativa,skor mi to bolo skopirovane ako humorna sprava o tom,ako to u Vas nefunguje.

Z GEN,legie ,crus,atlantida,SZV a podobnych kmenov,som v živote nevidel jediny prispevok,čo nechceš sam,nerob ani Ty inym.

Jedina iniciativa z mojej strany bola ked bol kmen MIMI,asi 2x som si z nudy napisal o humorny prispevok,nad drbami v kmeni sa rad zasmejem,nikdy som ale od nikoho nežiadal,aby mi niečo kopiroval čo sa tykalo vojen,rezervacneho systemu,utokov ani nič podobne a vojenske,nepotrebujem to a neuznavam.

Konkretne z Just B som sa spriatelil z dvomi hračmi,jeden už nehraje,druhy ešte ano,obaja mi pisali,ako sa im nepači,že naše forko mate u Vas skopirovane a zneuživate to od začiatku.
Osobne som za tie roky čo hrajem,nikdy žiadneho špeha v žiadnom kmeni nemal a nebudem mať,keby som to chcel,je to najmenši problem.[/SPOIL]

Pajclin končí, protože zjistil,že existují i jiné věci než dk

[SPOIL]No ako by som to. Niekedy Tvoje prispevky sa daju čitať,ale nie je sprava,aby si si do niekoho nerypla,nikdy nie do vlastnej strany,len do nepriateľa,teda vety a odpovede jednostranne,nezaložene na tom,kto ako pravdivo a kvalitne piše,z cielom len uraziť :hi.

Z tym končenim na DK,že existuje aj ine veci Ti to rad vysvetlim,keď už maš taketo uštipačne reči.:p
Najlepši vek na DK je dochodok,deti odrastene,povinnosti menej,maš čas,oddych,všetko doležite v živote už za sebou,optimalna doba na niečo ako DK,určite najlepši vek.
Druhy naj vek je 40-dochodok :yes.

Keď som bol vo veku Death,Hexik a spol to som bol ešte v repre,4-5 hodin treningy denne a od malička ,v ich veku som si vzal prvy hypotekarny uver a kupil si byt,makal som ale na sebe,prišla banka,neskor postup,dievčata,vela dievčat,byt som mal sam,splacal si ho,už to bola banka ´a šport,vikendy zapasy,pohyb stale a aktivne.

Keď som bol vo veku Sovička ,Gasty,na 26 rokov som zacal podnikat restauracia,diskoteka,cez tyžden praca v banke,cez vikendy diskoteka do noci/tovar,casničky,starostlivost/,7 dni v tyždni praca,v noci samozrejme vikendy zabava,asi tam som sa naučil spat 4 hodiny denne,čo robim stale,nemal som čas spať :D.
Na 27 rokov som si kupil druhy byt,druha hypoteka,byt v podnajme,podnajomnik mi roky platil to čo som platil na hypoteke,takže dobry obchod,byt sa mi splacal sam,sice moj spoločnik začal z drogami,reštiku a diskoteku som musel predat aby som mal pokoj,no naučil som sa jednu vec,podikat sa ma v neparnom počte a traja je veľa,každopadne peniaze sa mi vratili a 2 roky som bol kruto v zisku,takže rozhodne uspesne vedenie podnikov.
Oženil som sa,prisli deti,to som už predal byty a kupil velky dom,zostala banka o 3 mesiace mam vyrocie 20 rokov v nej :mocking.
Tu som bol vo veku kde su oni teraz,mladenci tu ale sedia,stači im,že vedu kmene,travia tu veľa času,počitač,nie šport,pohyb,dievčata,zarabat viac penazi,niečo sa snažit a makat na sebe,pre svoju buducnost,aby sa mali lepšie.
Mať 16-30 rokov,slobodny,zdatny,plny sily,všade plno žien,tento vek sa už nevrati,potom su už len povinnosti a starosti,oni ho travia za PC v online hre,neskutočne tento život porovnavat z tym,čo som napr za mlada robil ja.

Takže Fanto,keď chceš byť objektivna,napiš tu tymto mladencom,ako je treba žiť,vyžen ich od PC,nech žiť začnu,toto nie je život mladych chalanov,ktory by žiť mali,tu len preživaju.:yes
Mojim deťom online hry dovolim 1-2 hodiny denne,nie viac,keď chcu športovat,bicyklovat to možu aj do noci,niečo robia pre seba,ale niečo ako DK a podobne hry,im hrať nedovolim,je to strata času,pre mladych ludi,zahodeny život.

Nejaky ten majetok som si zarobil už,o deti je treba sa viac starat 1-4 rocnik,to už mame za sebou,obaja idu,su v puberte pomaličky,krčmi nenavstevujem,žien som mal na 10 životov,nemam nutkanie chodit a podvadzat,pre mňa už je aj čas,aby som pri PC si aj oddychol,zahral si a mal viac času,to že som žiadany za trenera,hrača ešte stale,je pre mna normalna vec,no už aj manželka ma chce mat viac doma a pri sebe,to rozhodlo zatial.

Menšia prednaška,možte ohovarat ďalej :D.[/SPOIL]
 

DeletedUser41845

Guest
Safr, no koukám, že je tady je zajmavá debata velkých hlav z různých kmenů, a od nás nic, to se musí napravit :)))
 

DeletedUser31553

Guest
Pajcline ty sobče stará :D Tak za mlada si myslel na sebe a neztrácel tu čas a teď místo toho, aby si se věnoval ženě a hlavně dětem hraješ kmeny :D Koukej za ženou ještě děcko další potřebuješ, aby ses měl o co starat a neměl roupy chodit na DK :rofl
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Pajcline já to tedka nedám, protože > taky žít je třeba >tvůj románový příspěvek je určitě minimálně na panáka. Nejspíš si na to večer udělám chvíli čas, prozatím jsem to lehce přehlídla očima a jen k tomu začátku.
Opět "čistému vše čisté" takže bud tak hodný a nesuď mé úmysly svýma černýma myšlenkama;)
Jinak je na každém at už je v jakémkoliv věku, kdy, kde , s kým a jak bude trávit svůj čas, jsou to všechno svobodní lidé a sami se rozhodují



Hexik viděla jsem tě někde řádit;)
 

DeletedUser40167

Guest
Jak tak koukám tak jsou tady jak lži tak i zajímavé počteníčko :)
 

DeletedUser

Guest
TOP kmene,ktoré majú podľa mňa na výhru. Vojny posledný mesiac !
Dufam,že keď sem hodim len 3 kmene,tak zvyšne štatistiky druhych su opačne a jasne každemu.

Légia

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ----II, ---II
Side 2:
Tribes: Suve

Timeframe: Poslední měsíc

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 32
Strana 2: 3
Rozdíl: 29[/SPOIL]




[SPOIL]Side 1:
Tribes: ----II, ---II
Side 2:
Tribes: C-I

Timeframe: Poslední měsíc

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 12
Strana 2: 8
Rozdíl: 4[/SPOIL]

GEN
[SPOIL]
Side 1:
Tribes: ~GEN~, -GEN-
Side 2:
Tribes: C-I, ******

Timeframe: Poslední měsíc

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 75
Strana 2: 336
Rozdíl: 261[/SPOIL]


[SPOIL]Side 1:
Tribes: ~GEN~, -GEN-
Side 2:
Tribes: Suve

Timeframe: Poslední měsíc

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 71
Strana 2: 13
Rozdíl: 58
[/SPOIL]


PZC

[SPOIL]Side 1:
Tribes: -PzC-, =PzC=
Side 2:
Tribes: Just B, Just C

Timeframe: Poslední měsíc

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 71
Strana 2: 30
Rozdíl: 41[/SPOIL]




[SPOIL]
Side 1:
Tribes: -PzC-, =PzC=
Side 2:
Tribes: Suve

Timeframe: Poslední měsíc

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 14
Strana 2: 9
Rozdíl: 5
[/SPOIL]


Celkovo štatistiky kmeňov:
legia


[SPOIL]Side 1:
Tribes: ----II, ---II
Side 2:
Tribes: Suve, C-I

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 76
Strana 2: 99
Rozdíl: 23[/SPOIL]

GEN

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ~GEN~, -GEN-
Side 2:
Tribes: Suve, C-I

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 472
Strana 2: 1,021
Rozdíl: 549[/SPOIL]

PZC
[SPOIL]
Side 1:
Tribes: -PzC-, =PzC=
Side 2:
Tribes: Suve, Just B, Just C

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 393
Strana 2: 177
Rozdíl: 216[/SPOIL]
Dufam,že su tam zahrnute všetky vojny a kmene,ktore tam byť maju a nikoho som nezabudol.

Myslim,že je čas,aby sa ukazovali fakt štatistiky medzi TOP kmeňmi,ktore idu na vyhru,ktore na to maju,nemiešali sem jablka z hruškami,ale ukazovali sa naozaj,ktory kmeň ako bojuje,ktory je ako vojensky na tom.
Nemáme tu čo viem,žiadnu koaliciu,aby sa miešali štatisticky kmene dokopy,každy vodca,každy kmen,je zodpovedny za tie svoje štatistiky,nevie ovplivniť štatistiky spojenca,nie je fer,spajať kmene,keď mame dosah na svoje utoky,podpory a nemožme ručiť za to,ako druhy,iny kmeň bojuje.

Kto by to sem daval raz za mesiac,bolo by to super,aby sme boli informovany,myslim že by to aj zvyšilo,vojensku moralku medzi vodcami a zvyšila by sa suťaživost.

Škoda,že kopec kmenov,už zanikla,vznikli nove,takto nie su štatistiky vobec fer,kopec silnych kmenov bolo porazenych,ale tak,čerpame aspon z toho čo mame teraz.

Kto chce,nech si tu da niečo svoje,je to na každom,mna stale zaujimali a stale budu zaujimat len zabrane dedinky vo vojnach,rozširovanie uzemia.

Takže bojujme,ako najlepšie vieme,najprv som si len prezeral,ale potom ma napadlo,prečo to sem nehodit,vojny medzi TOP kmenmi su doležite,porazit 50 kmen vie každy,ale keď chcem vyhrat svet,mam vyhrať z najlepšimi si myslim.:hi
 
Nahoru