• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ten pocit když vás mydlí 3 4x větší hráči než jste vy a ještě si neodpustí posílat na support profilové přestřelky :king :wacko

Edit: Nikdo tu moc nepíše koukám, vypadá to jako svět cikánských férovek, ty akce proti mně se nedají srovnat s tím co zažil Tantalena nebo co se teď od stejných organizátorů žene na jeden poměrně malý kmen na kraji světa, nejdřív ten brek jak se všichni musí spojit a spolupracovat proti severní alianci a najednou člověk má pocit že kde se vzalo tu se vzalo někde se vynořilo 300 a více offek na čistění jižního kraje mapy, co to sakra je...
 
Naposledy upraveno:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Obávám se že nějaké šance změnit ještě průběh světa jsou celkem mizivé, další svět kde jsem rok a přitom si připadám jak kdybych tam právě začal a svět se chýlí ke konci :(
 

DeletedUser42038

Guest
Ahoj, zrovna jsem začala hrát ne tomhle světě, nepopsal by mi někdo, kdo na něm už delší dobu hraje, jak to s ním vypadá? Zdá se mi, že je tu dost mrtvo...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
:D Mě už si asi pamatuješ z kmene, tak už víš jak to se světem vypadá ;)
 
Nahoru