• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

DeletedUser38648

Guest
Hynekzalesak - netuším, napadá mě maximálně s39 .. Tam se to maličko nevyvedlo.. Nicméně jsem tam opět nabral nějaké zkušenosti a opět to zkouším a zdá se, že to klape!:p

Adams Hahn - nyní to vypadá, že to celkem slušně ovládnete, nicméně svět je mladý a možná se ani jeden z našich kmenů nedožije konce:D

Da Octopuss - nech mě hádat, určitě jsi slyšel něco o FA.. co..?:)
 

DeletedUser38609

Guest
Aleee, klidek :) Nikdo neznáte okolnosti, jenom vidíte nějaké slzy na profilu.
 

DeletedUser34317

Guest
No jelikož Tomika znám už nějaký ten týden, navíc je to soused, tak mu věřím :)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Tak já zase neviděl jediný důkaz který by vyvrátil co nám psal Adams, btw. viděl jsem to čím Tomik útočil a to čím bránil, nechápu jak hráč jeho velikosti (myslím tu co měl 2 dny zpátky :D) mohl mít tak málo armády když i já mám dvojnásobek +/-

Gandhí, pokud mě paměť neklame tak Svět 28 kde jsi vůbec nehrál špatně a z celé naší koalice myslím byl váš kmen nejlepší, jak komunikačně tak herně :)
 

DeletedUser

Guest
:D svet len začal a už tu riešite podrazy, nejake pay2win a podobne veci :D
...veď sa sotva začali preberať dediny ...
Fluffy zatiaľ vedu a keď je pravda žemajúdiktatúru a je schopný vodca tak to dotiahnu tak to môžu dotiahnuť ďaleko, ale popri diktatúre sa vždy nájdu takí ktorý vystrkujú rožky :D

A su tu aj ine schopne kmene ktore skôr či neskôrukážu kvality .... treba vydržať mesiac -dvapokiaľsa začnú budovať ďašie kostoly :)
 

DeletedUser38609

Guest
Ale je to jen hra kluci :) Tomik odmítl jít do kmene Fluffy, kdo odmítne pozvánku do Fluffy je jasné, že nebudu kamarádíček navždy :D
 

DeletedUser34317

Guest
Jej, Svaki, tebe jsem tu dlouho neviděl :D

Jinak svět běží pár dní a už jsem na něj naštvanej. Chtěl jsem si zahrát svůj poslední svět v klidu jako normální člen, ale né, Maurin se na to vykakal, Styler mi hodí nábor a já se z toho asi mám zbláznit :crazy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38648

Guest
K tomu pay2win, myslim si, ze i kdyz nejaka lama hraje tak zebdo toho nacpe tisice - deseti tisice premiaku ze mu to pribstretu s dobrym hracem stejne nepomuze :)

hynku, myslis Avalon?:)
 
Nahoru