• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Otevíráme další kavárnu a přejeme Vám příjemné posezení s hráči ze světa 41! :hi
 

DeletedUser38609

Guest
Proč je všude napsáno noční bonus neaktivní a ve zprávě na kmenech bylo rozesláno že je aktivní?
 

DeletedUser30368

Guest
Mám stejný dotaz jako Adam, prosím o odpověď! Jde o to zda si mám rušit noční na červenec, nebo nechat :rofl
 

DeletedUser41217

Guest
Jen pár věcí, myslím, že by bylo vhodný, aby byli vlajky občas neaktivní, protože noví hráči mají docela nevýhodu.
Další věc, dal bych příští svět bez morálky a lučistníků... :)
Jinak nastavení se mi líbí, hlavně 10-ti stupnový výzkum,těším se na něj, protože jsem s ním ještě nehrál.
A otázka na závěr, proč není možné hrát duál na CZ? myslím, že to ničemu neškodí...
 

XOXA CZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Já bych měl taky jeden dotaz.
Ve zprávě je uvedeno, že vítězný kmen musí 80% vesnic udržet 3 měsíce, v nastavení je ale rok..... Co je tedy správně?
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
V nastavení je PO 365 DNECH, ne PO 365 DNŮ.
Dneska to asi nehrozí, ale dřív, když neexistovala předregistrace, bylo teoreticky možné, aby první registrovaní hráči na světě měli svůj kmen a tedy drželi většinu aktivních vesnic. Logicky by tu většinu po dobu time endu neudrželi, ale proč je mást... :D
No a další věc jsou třeba světy, kde je chybí limit členů kmene. Kdyby existoval kmen, co by pak nabral většinu hráčů už poměrně brzy, musel by být svět brzy ukončen.
 

DeletedUser30368

Guest
Milane, přesně jak píšeš, ale on se raději zeptal, tak ho nemusíme hned kritizovat :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Já bych měl taky jeden dotaz.
Ve zprávě je uvedeno, že vítězný kmen musí 80% vesnic udržet 3 měsíce, v nastavení je ale rok..... Co je tedy správně?

Těch 365 dní znamená, že není možné spustit závěrečné odpočítávání dříve, než po roce trvání světa, poté už platí ty tři měsíce, po které musí vítězný kmen udržet 80 % dominanci na světě.

Docela budu přemýšlet že bych si zahrál, po letech konečně svět bez nočního bonusu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser30368

Guest
Pavouku, když pak na to přijdeš, tak víš, že Ti rád udělám kmen, kde si budeš moci chvíli zahrát :D
 
Nahoru