• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

DeletedUser

Guest
Trošku jsem to tady promazala.

Prosím, dbejte na slušné vyjadřování a politiku sem netahejte, ikdyž je to kavárna ... :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Čtyři příspěvky, byly tu několik dní, asi by už ani v nich nikdo nepokračoval, ale smazáno...
 

DeletedUser33829

Guest
Dnes jsem získal další zelenou vlajku zadarmo.:D Hráč co mi chtěl vzít vesnici si nechal u mě podpory, tak jsem mu to zničil a co nedostanu? Jedním útokem a zničením cizích jednotek ve své vesnici dostanu během sekundy čtyři stupně Útoku na sebe sama a čtyři vlajky včetně jedné zelené za ztrátu více jak 10 000 jednotek.:D
 

DeletedUser36641

Guest
To je tak, když je holt někdo lama a někdo má kliku.. :D :great

Být útočníkem hodím si mašli. Allah Akbar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Tak já jsem pro změnu útočník dne bez zisku jediné vesky :D asi taky lama :king
 

DeletedUser33829

Guest
Ne, ne, Keltille, to byla jenom třešnička na dort, spíše ho muselo naštvat, když na mě poslal dva útoky se šlechtou a už první útok mu to dobyl, druhým se nabil a za půl sekundy měl po celé offce a vesnička byla zpátky u mě.:D

[SPOIL]Celkem všímavý byl, dobyl jsem vesnici v neděli ráno, luxusní vesnici, kde jsem si z profilu hráče atd. odvodil, že bude celkem lama co staví jen vesnici na max., tak jsem to zkusil a de facto zadarmo luxusní ves a hned na druhý den se mi ji pokusil jeden hráč vzít, přitom z jiného kmene, než komu jsem tu vesnici vzal, poslal dva šlechtice, ale nestačili mu na sundání oddanosti, a tak jsem tušil, že půjde znovu...
Teď útočil další hráč z dalšího kmene. Nevím jestli mají ty kmeny alianci nebo jsou dotyční, tak všímaví, každopádně alespoň zatím je to sranda bránit se třikrát větším hráčům co začali dříve.:hi [/SPOIL]
 

DeletedUser36641

Guest
Také jsem se chvilku bránil. Rostl jsem sice s okolím, ale nevěnoval jsem tomu zas tak moc času jako okolí a hlavně jsem jel asi jediný bez PB. :D Pár jsem jich vysekal. Poslali na mě útok, tak jsem jim ho načasoval zpět, ale proti třem hráčům jsem neměl moc naději na úspěch ještě s tím, když jsem trávil úterý, čtvrtky a pátky s prací 9 hodin v terénu. :sorry
Třeba začnu někdy přes zimu a všem ukážu. :king:D
 

DeletedUser33829

Guest
Tak víš jak, to tady je o aktivitě, tady tato hra není o dovednostech a zkušenostech... ale to už se tu řešilo mockrát.

Já tu vesnici včera stejně ztratil.:D
[SPOIL]Vybral jsem si pořádnou dávku smůly, když se zatím poohlédnu, protože jsem zjistil, že jde na mě špehovací útok a nestíhal jsem se špehy o necelou minutu z jedné vesnice, a pak mě vyšpehoval velice těsně, když měl jen o 20 špehů více jak já. Když na mě poslal vláček šlechty, tak jsem dobýval hráče, kterého spojenci vyhodili, protože by ho tu stejně nikdo neobsadil, takže jsem nemohl za jeho šlechtu poslat vlastní, i když si poslal za útoky hned dvě podpory a jen se sekundovým rozdílem, načasoval to pěkně, ale vrazil bych mu to tam, kdybych měl s čím. Zkoušel jsem vláček rozstřelit obranou, když jsem to posílal s katapulty, tak těsně před první útok to šlo, pak jsem to zkusil bez nich se šermíři, to samé se mi stalo, jen o 0,016 sekundy před první útok, při poslání kopiníků jsem usnul, nakonec jsem se na poslední chvíli probudil na poslání LK s paladinem z útočné vsi, podařilo se mi to napasovat mezi druhý a třetí útok, a i když se mi podařilo na poslední chvíli vrátit z vesnice všechny jednotky tak, aby se vrátily mezi první a druhý útok, tak to nestačilo, přeci jenom za necelý den toho moc nenarekrutuješ a jak na potvoru to stáhl na dva šlechtice, takže další podpora přišla už do jeho vesnice, kde si vymlátil šlechtice. Ještě poslal jeden útok na moji první vesnici, ale to jsem věděl, že je provokace, když to šlo z vesnice, kterou měl 4 dny.

Teď s tím vláčkem šlechticů může každá lama posílat útoky s mezerami jen 100 ms, i když ten co na mě útočil lama není, ale kdoví jestli by to tak pěkně poslal bez této aplikace.

Mě spíše štve jiná věc, že kmen, kde jsem nabírá samé lamy a uzavírá spojenectví s lamami a vše za zády dělá, za dva dny ti nejsou schopni poslat podpory a polovina na to hazí všechno bobek a neobtěžuje se dělat ani ň. Kdybych nebyl teď doma, tak bych tu vesnici stejně ztratil už dříve. Tři noci po sobě někdo na mě útočil, hráči co začali dříve a mají dohromady 6x více vesnic jak já, pro Řeka je prý dobrý poměr 3:1, šest ku jedné už je luxus.:D[/SPOIL]

Chtěl jsem jí na Casual, nakonec jsem se ukecal, že tu chvíli pobudu, tak uvidíme. Přemlouvali mě několikrát do vedení, napsal jsem jim ne, stěžují si, že tu jen kritizuji vedení, když jsem jim napsal co dělat, pořádně se rozepsal, konkrétně, aby nekecali, že nic nedělám, tak z toho dostali takový rapl, že to smazali. To se poučili dobře.:D Takhle to už bylo na jiných světech, kde mě ukecávali ti, co to sami zabalili. Chtít po někom zástup v noci by bylo nemyslitelné, tak proč chodit do vedení, když si jdou v noci chrnět a hází bobek?:D:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36641

Guest
Každý si chce dokázat že povede stádo lam, ale jen málo kdo z toho stáda vytvoří schopný kmen. :)

Mě to taky moc nejde :D
 

DeletedUser16894

Guest
Boni se u nas snazi :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru