• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 42

DeletedUser

Guest
Mám pocit, že máš bujnou fantazii :D Speedy nehraju.:rofl:rofl

Podle odkazu, který tady dal Tantalena lze usoudit, že minimálně v jednom speed kole účet Freestyler23 figuroval. Buď jsi hrál Ty, nebo někdo jiný ...





jen nevím proč tak ty citace strašně vadí, když jsou na to hráči zvyklý ze hry.
Vím moc dobře jak to vypadá na fórech ve hře. Jedna část hráčů odpovídá, druhá cituje. Podle toho potom ta fóra vypadají. Je to změť textů a mnohdy nepřehledný chaos...

[SPOIL]Osobně navštěvuji jako uživatel jiná fóra, taková ta technická kolem počítačů. Nesetkala jsem se tam s tak velkým počtem zbytečných citací.[/SPOIL]

Citace prostě mají svůj řád a smysl. Pakliže by všichni citovali, nedejbože i dlouhé příspěvky, na jedné stránce by nakonec byly třeba jen 3 příspěvky. Samozřejmě to teď záměrně přeháním, ale chci ukázat smysluplnost (ne)citací.

Chápu, že zvyk je železná košile. Stejně to platí u citací. Na interních fórech si piště jak chcete ;)
Tady za to nikdo nikoho neperzekvuje, jen občas poprosí uživatele, aby nepoužívali zbytečné citace ... a následně ji smaže a do odůvodnění to zaznamená.

Nedokážu si představit, jak by jednotlivá vlákna za chvíli vypadala, kdybychom my moderátoři, zodpovědní nejen za přehlednost fóra "tolerovali" zbytečné citace a nemazali je.

Mám totiž pocit, že to tolerujeme už tím, že nikoho nepostihujeme, jen prostě mažeme k vůli přehlednosti.

Víš, my dva se asi v názoru na tuto věc neshodneme, protože každý na to máme ten jiný úhel pohledu :)
 

DeletedUser36641

Guest
Takže závěr je ten, že se shodneme na tom, že se neshodneme... :D
 

DeletedUser39803

Guest
to je velmi zajímavé, co tu čtu o tomto pochybném hráči Freestyler23, jelikož zrovna dnes udělal další podraz na cs42 a zabral svého spoluhráče. snad bude tentokrát spravedlnosti učiněno za dost a obě vesnice převezme někdo jiný.

:D:D:D
Podraz,vážně?Ne.To že je beretta neschopný,za to nemůžu..A ví to plno lidí v urně. 14dní a nedokáže vyhodit jednoho hráče který se přišel schovat,najednou se něco stane a dělá důležitého...urna vyhazuje členy jen za to, že mají vlastní názor a píše ostatním kmenům aby je nebrali :D Jinak,druid... to je kapitola sama o sobě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39803

Guest
Bohužel,to co jsem napsal je pravda.Naučte hráče v urně posílat útoky,už to je asi 4-5 co útočí deffkou

:rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser40738

Guest
Ale vážně URNO, když jsem tam byl, nevysvětlil jsem vám dostatečně, že útočit se má offkou?

Nebo ti hráči, co přišli později trpí na vaše zběsilé promazávání všech chytřejších příspěvků :)) ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39803

Guest
:-D Hrac z urny zabira hrace p2w a přitom mu slíbil,že na něj nebude útočit. This is URNA:king
Beretko,co ty tvoje utoky dedek+100seker?Koukam ze jsi na tom stejně jak někteří jedinci z tvého slavného kmene.
 

DeletedUser41776

Guest
uvidíme, kdo může.

jo a ještě, Freestyler23, ty pomlč o porušování dohod, máš sám máslo na hlavě. jsi prostě falešný člověk, kterému v DK jde jen o svůj vlastní prospěch, přesně jako tvému "spolubojovníkovi" Teutresovi. rozsypete se jak domino.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru