• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 43

DeletedUser31120

Guest
Nový svět po 52 dnech od spuštění nového světa? :D

No jo, já vlastně zapomněl, prémiový trh hodně německé firmě InnoGames vydělává, tak proč nespustit rovnou další svět.. :scratch
 

DeletedUser

Guest
hledáme členy na CZ43 k topke

Kto by to chcel daleko dosáhnout s kmenem a prihlásit se k našemu kontaktujte mne tu na foru nebo na skype: rudo.stefik
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Mám jednu zásadní otázku, když jsme se předregistrovali, je tím předem určené, na které světové straně budeme hrát, hodí nás to na střed nebo když začneme trochu později dám nám to na výběr kam dát vesnici nebo jak to bude?
 

DeletedUser

Guest
hledáme členy na CZ43 k topke

Kto by to chcel daleko dosáhnout s kmenem a prihlásit se k našemu kontaktujte mne tu na foru nebo na skype: rudo.stefik
 

DeletedUser

Guest
Mám jednu zásadní otázku, když jsme se předregistrovali, je tím předem určené, na které světové straně budeme hrát, hodí nás to na střed nebo když začneme trochu později dám nám to na výběr kam dát vesnici nebo jak to bude?


když se registruješ v predregistraci hodí te to nahodne bez výberu strany hocikde do stredu :)) kyž se registruješ po predregistraci-môžeš si vybrať svetovú stranu a nebyť v strede
 

DeletedUser

Guest
Jen doplním - jakmile je spuštěn svět, předregistrovaní hráči mají v tu stejnou chvíli vesnici k dispozici
 

DeletedUser

Guest
to predsa vieme,jen jde proste o polohu,kto je skušený,ví , že se nebude hrnúť do stredu,lebo to je jak jet na smrt,proto za seba vravím predregistrace je chujovina a človek čo to neví,to zistí až se ocitne v strede vdaka nej :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Odpovídala jsem fantassii ;)
Mám jednu zásadní otázku, když jsme se předregistrovali, je tím předem určené, na které světové straně budeme hrát, hodí nás to na střed nebo když začneme trochu později dám nám to na výběr kam dát vesnici nebo jak to bude?

Ty ji odpovídáš, jak to nejlépe udělat.
Ona ale píše, že se předregistrovali, načež jí odpovídám já, že vesnice budou ihned k dispozici. Tím pádem je vyloučená možnost: "nebo když začneme trochu později" ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru