Kavárna - Svět 43

Diktátor.

Guest
s43

Ahoj, najde se tu hráč co chce do s43 nasypat kotel PBček ? a nemá co s nimi v tom případě pište mě zajistím hromadu surek na start stačí mě přidat na skype Loo0l. a dohodneme se na všem hodně PB považuji něco jako 6000+ :) s pozdravem CHRISTOPHER

DeletedUser40698

Guest
Musím se smat, na s43 je to doslova boj o surky na premiovem trzisti.:rofl
Co jsem vysledoval tak nekdo prave pred par minutami koupil pouhych 17 ks zeleza za 1 PB, ale tim padem je na to lepe nez ja, ja koupil 7 kusu zeleza za 1 PB
Ted jsou tam jen pouhe 2 kusy zeleza a ty by sly koupit jen za ten 1 PB coz je ale na druhou stranu k placi :crya melo by to byt blokovano ze nelze koupit mensi mnozstvi za 1PB nez je stanovena aktualni hranicni hodnota coz je mometalne 64 ks.

krowky

Guest
Smutne ako sa ta hra zmenila za tie roky a smeruje k cistemu pay to win...resp. minimalne na dobry rozbeh ma narok len ten co do toho naleje prachy. :shout

DeletedUser23226

Guest
Je to výdělečná hra, ne dětský koutek. Tohle je jedna z věcí, která mi teda vůbec nevadí. Za pú dám 250 Kč za tři měsíce + přihodím dalších 250, když začíná svět, abych si koupil lepší doly. Zdá se to velká částka, ale kdybych místo toho kupoval cigarety nebo chodil na tenis, tak mě to vyjde dráž.

krowky

Guest
Vydelecna hra? Coze? Zaujimave, kolko Ti ta hra zaraba?
Ja nemam nic proti premiovemu uctu a pod, ten setri iba cas a klikanie. Ale ked uz prisli vlajky ktore sa dali kupit za premiove body uz vtedy to zacinalo nedobre, potom produkcia za premiove body, zrychlenie stavby, znizenie nakladov a teraz vrchol vsetkeho suroviny za premiove body.

Nie je to detsky kutik ale je to stale len hra. Skus sa zamysliet preco za posledne roky tak velmi klesol pocet hracov.

DeletedUser23226

Guest
Výdělečná hra samozřejmě vydělává jejím majitelům, ne zákazníkům :D
Chci tím říct, že nevidím na tom nic špatného. Hrát se dá i bez prémiových služeb, jen je logické, že střed mapy, kde je hra nejtěžší a udržet se tam není snadné, bez toho nedáš. Pokud se ti to nelíbí, tak si počkej pár dní, logni se na kraj mapy a za pár měsíců budeš silnější než většina lidí v tom středu, protože zatímco ty si budeš snadno růst, farmit a zabírat, oni se budou mlátit mezi sebou o každou vesničku.

Adriana.Q

Guest
Skus sa zamysliet preco za posledne roky tak velmi klesol pocet hracov.

Jeden z důvodů je i fakt, že tato hra je trhu dlouhou dobu ... a konkurence je veliká.

Vývojáři se snaží hru oživit inovacemi a tím jít s dobou, což se pochopitelně konzervativnější hráčům nemusí líbit.
Nejsem žádný velký znalec her, ale co vidím doma u svého syna, tak téměř všude je nabídka funkcí za peníze. Je na každém, jestli ji využije nebo ne.

krowky

Guest
Ano aj to je dovod ze je tu ta hra uz dlho, ale on ten pocet zacal klesat ked sa zacal zavadzat ten system kupovania si progresu.
Suhlasim s tym ze aj pri inych hrach to uz tak je, a pri niektorych tiez uz v takej extremnej miere ako tu. Je to ale skor smutne ako dobre. Chybaju tie casy kedy sa fakt clovek musel snazit aby sa dobre rozbehol, nemal narok na chyby atd

Adriana.Q

Guest
Chápu Tě, jsi asi z té staré gardy, která ještě BB kódy psala ručně a vzpomínáš na ty dobré čas, kdy ještě hráči byli loajální vůči kmenu... doba se ale mění. Vše se vyvíjí kupředu a ne každý to vítá s nadšením.
Ty staré časy se už bohužel nevrátí, ale je aspoň na co vzpomínat, až jednou člověk ulehne na lůžko v domově pro seniory :)