• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 43

DeletedUser

Guest
Hele mrafenec :)

Na trhu se koupí rychlý start, ale ne výhra .. alespoň s tím jsem se nesetkal. Výhra je postavená na jiných faktorech než je trh.
 

DeletedUser36641

Guest
Kokooooos na něj bych zapomněl, toho jsem poznal taky na s22, i když tam moc nehrál.. :D

Má pravdu chlapec, výhledově jsem se koukal teď kolik stojí na s41 350 000 hlíny, vyšlo by mě to na 2885 PB (to samé železo i dřevo). Zajímavé.. :D
 

DeletedUser40698

Guest
Chcete znát ten fígl? Dnes máte možná šťastný den. Sám osobně jsem to bohužel plně nemohl vyzkoušet protože ani na s 42 ani na s43 není veska v tak technologickém rozvoji aby to šlo na 100% Takže praxi doložit nemohu, mohu pouze výpočty a ze sledování dění okolo tržiště.
Více se dovíte během dnešního dne. Tímto způsobem lze vydělat několik set PB za pouhý jediný den, co den, jen za pouhé 2 hodiny :D a tím pádem za den až několik tisíc.
Takže pokud toto bude bezproblémově fungovat, tak stejně to bude brzy společností Innogames zatrhnuto, protože by začali přicházet o tržby.
Pokračování příště.:cool

.............................
Čekám na odezvu a zatím nikdo neprojevil veřejně ani náznak zájmu. No, když si nikdo nechce legálně vydělat několik tisíc PB za den, tak nechce, nikoho nenutím. Vaše smůla.
Tak tajemství zůstane nadále neodhaleno.:bye
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36641

Guest
Achjo, asi jsem to prošvihl..:wall no pokud ne, jsem jedno ucho.. a klidně i do PM.. Moc děkuji :axe:heart
 

DeletedUser40698

Guest
Neprošvihnul si nic a do PM nic posílat nebudu, buď budou mít stejnou možnost si to vyzkoušet všeci a nebo nikdo, žádné nadřazené výjimky nejsou přípustné.:bomb

Zatím se ani nesplnilo mé přání na změnu externího času fora, pořád tam běží GMT +2, vnitřní čas je v pořádku. Tak buď jsme v Česku a nebo někde na východě Rumunsku, Ukrajině, Turecku atd. Až tak jsme klesli?:shock
[SPOIL]
0NzkyfF.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser36641

Guest
Toho se nejspíš nedočkáme.. :p

Tak to můžeš napsat sem, rád se přiučím :p
 

DeletedUser

Guest
Tak buď jsme v Česku a nebo někde na východě Rumunsku, Ukrajině, Turecku atd. Až tak jsme klesli?:shock

Každému přihlášenému uživateli se zobrazuje aktuální čas, po odhlášení se zobrazuje letí čas.
Neřekla bych, že je to až tak velký morální poklesek ... :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Letní čas jsem upravil na zimní, nyní by se to mělo zobrazit už správně. :great
 

DeletedUser39803

Guest
Chcete znát ten fígl? Dnes máte možná šťastný den. Sám osobně jsem to bohužel plně nemohl vyzkoušet protože ani na s 42 ani na s43 není veska v tak technologickém rozvoji aby to šlo na 100% Takže praxi doložit nemohu, mohu pouze výpočty a ze sledování dění okolo tržiště.
Více se dovíte během dnešního dne. Tímto způsobem lze vydělat několik set PB za pouhý jediný den, co den, jen za pouhé 2 hodiny :D a tím pádem za den až několik tisíc.
Takže pokud toto bude bezproblémově fungovat, tak stejně to bude brzy společností Innogames zatrhnuto, protože by začali přicházet o tržby.
Pokračování příště.:cool

.............................
Čekám na odezvu a zatím nikdo neprojevil veřejně ani náznak zájmu. No, když si nikdo nechce legálně vydělat několik tisíc PB za den, tak nechce, nikoho nenutím. Vaše smůla.
Tak tajemství zůstane nadále neodhaleno.:bye
Proč ne :D
 
Nahoru