• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 43

DeletedUser40348

Guest
To máš pravdu :yes , ale chystám se na další svět, tak doufám v lepší nastavení světa :D .
 

DeletedUser40348

Guest
Já mám takový tajemství, který kdyby jste se dozvěděli, tak by jste museli zrušit své účty :rofl
 

DeletedUser

Guest
Také se vracím po dlouhých letech a musím přiznat velké změny :) Velká výhoda je že člověk už nemusí nic psát ručně jako třeba BB kody.Když si vzpomenu na ty naše pravěké začátky ze světa 1 nebo 2 tak se musím pousmát....:mocking
 

DeletedUser36641

Guest
Tak už se pomalu ale jistě začíná zabírat. :) Musím se vám pochlubit, dneska jsem přebral svoji první vesnici vlakem na první pokus. :D Ze třech pokusů. Kdyby byla možnost získávat ocenění i za více než jen jednoho smolaře, už bych měl v tomto ocenění celé dva zářezy. :D To se jen tak někomu nepovede. :)

Jinak v okolí mám spousty hráčů, co hrají na body, rychle na Panský dvůr a pro druhou vesnici, čili jsem získal tři vesnice vlastně skoro bez boje.. :( Je to dobrý na začátek, ale mrzí mě to. Nemám to tu s okolím tak, že bych se naháněl se sousedem v kuse třeba tři čtyři dny jako tomu bývalo na jiných světech a hledal slepé místo kdy bych mu srazil offku, neustále jsme jeden na druhého vysílali útoky, až jsem se na to vykašlal :D Tady mám klidný růst až mi je to líto :(

A jak jste na tom vy? :)
 

DeletedUser27494

Guest
Mám štestí na dobrý kmen jsem v pohodě a nestěžuji si :)

Beznzvu_9.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru