• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 44

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kavárna - Svět 44

Připravujeme pro Vás nový svět a je čas otevřít další kavárnu. Jaké by se vám tentokrát líbilo nastavení světa?
 

DeletedUser40348

Guest
Rychlost 2.. bez kostela.. klasický výzkum.. bez luků.. 80% vesnic k vítězství.. Ideální :D
 

DeletedUser

Guest
Zde je můj návrh :)

Rychlost 2
• Rychlost jednotek 1
• Kostel neaktivní
• Vlajky aktivní
• Technologický systém zjednodušený
• Paladin aktivní
• Lukostřelci aktivní
• Domobrana neaktivní
• Max. dosah šlechtice - 100 polí
• Max. počet v kmeni - 50 členů
• Podmínka vítězství - 80% dominance
• Noční bonus - 0:00 až 7:00

:yes:yes:yes
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Rychlost 2 nám vývojáři na S44 zcela určitě neschválí, ale ostatní vypadá zajímavě. :great
 

DeletedUser40348

Guest
Nojo. Vlastně potřebují aby svět běžel co nejpomaleji a lidé do toho vráželi co nejvíce penízek :mocking
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Rychlost 2.. bez kostela.. klasický výzkum.. bez luků.. 80% vesnic k vítězství.. Ideální :D

Upozorňuji, že klasický výzkum = 10stupňový :)

Rychlost 2 musí schválit. Teď bylo:
S43 - 1
S42 - 1
S41 - 1,4
S40 - 1,6
S39 - 1
S38 - 2

Prostě je čas na další dvojkový :D A taky třeba na Classic server pro .cz nebo speed server pro .sk, ale toho se zřejmě nedožiji.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Rád bych spustil svět s rychlostí 2, ale firma chce minimalizovat světy s rychlostí 2 a spouštět je opravdu minimálně. Z toho důvodu vím, že je na takový svět podle jejich slov ještě brzo.

Na spuštění Classicu jsem se ptal, neplánuje se u nás, stejně tak jako na spuštění speed serveru na SK jsme se v minulosti několikrát ptali, ale ani ten bohužel neplánují spustit.
 

DeletedUser4673

Guest
Kozmi určitě udělá vše pro to, aby to jednička nebyla, že jo? :p:D
 

DeletedUser

Guest
Proč jsou proti rychlosti 2 se asi ptát nemusím, protože mi to tak nějak dojde, ale je to škoda. Rychlost 2 jsem miloval neboť mi umožňovala každých 8 dní vymlacovat fullky.
Alespoň zabojovat za 1.něco když už nic jiného.
 
Nahoru