• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 44

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
big_nespokojeny-kralicek-kDb-40489.jpg
Asi v dětství chyběla v Tvé knihovně. :)
 

DeletedUser

Guest
Na jednuc stranu dobře, na stranu druhou vám to trvalo 13 měsíců a nejsou tu všechny co byly na starém fóru.
Vidím, že ti fórum leží v žaludku, když jsi spočítal měsíce a porovnal původní smajly se současnými. :)

Ty smajlíky vybral nový moderátor a admin to akceptoval. Myslím si, že není problém vybrat další...
 

DeletedUser33829

Guest
Adriano, kdy proběhla změna fóra si pamatuji na den přesně a víš proč? Protože to byl jednak svátek, ale hlavně je to stejné datum jako mojí registrace na toto fórum.
Smajlíky nemám jak počítat, ale na první pohled je to viditelné.
Přitom hned po změně fóra jsme tu několikrát o tom říkali a nic jste neudělali.
Až teď a ne úplně.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
když už se tu dalo téma knížky, nemáte někdo k půjčení "cesta císařovny"? nemohu jí sehnat za pro mě přijatelnou cenu (poštovné :D ), za půjčení nabízím nějaké naturálie (sušená levandule, či jiné byliny, vonné tyčinky, nebo cokoliv dle dohody :) )
 

DeletedUser36641

Guest
Keltile, v téhle hře se pohybuješ dlouho, proč máš potřebu ze sebe dělat méně chápavého?

Velevážený pane Biblos,
jak píšete výše, pohybuji se ve hře velmi dlouho a tak už vím, co a jak se má a nemá a zejména pak vím, jak jednat se support týmem. Pokud chci dostat smysluplnější odpověď, musím klesnout na úroveň naprostého ňoumy, aby mi bylo odpovězeno jinak, než úryvky z pravidel a i tak s odpověďmi jsem málo kdy spokojen. :)

Tantaleno je to jinak prostě, světová dominance byla implementována jako systémový prvek, jakmile vítězný kmen dosáhne potřebnou dominanci - automaticky začne běžet odpočet, hráči obdrží ocenění - psali jsme, že naše podmínky konce světa tam nebyly zahrnuty, ale ani nám nebyla ponechána možnost to "ručně" hlídat jako dříve. Tak si fakt už pro jednou odpusť neustálé výlevy vůči DK týmu. Kydáš tím špínu i na sebe, byl jsi jeho součástí.

Tak to by s tím měl DK tým asi něco udělat, když jim byla sebrána možnost upravovat nastavení světa, asi by jste se měli podřídit vývoji německé verze a akceptovat její pravidla, nastavení a pak bychom tu nemuseli řešit, že jsme nevyhráli svět a máme ocenění pro vítěze světa. ;) Nebo myslíš, že je to takto správně? :) Nechat to být? :)


Dominance je na světě nastavena správně. Problém je v tom, že systém ihned rozdá ocenění (a nepředpokládá, že by šlo ocenění i ztratit) a nezastaví odpočet, když dominance klesne. A nelze to zatím učinit jinak, než že do toho technici "šáhnou". A jak tu bylo napsáno, o tom jednáme s vývojáři hry. Jak bude nějaký výsledek, samozřejmě o tom budeme informovat.

A tak se dostáváme znovu k ocenění. Jednat s vývojáři hry o ukončení dominance aby do toho jak říkáš "šáhli" jde, ale aby "šáhli" už na ty ocenění a odebrali je každému hráči, který svět tedy nevyhrál, to už nejde? :) Nebo jste byli jako DK tým požádáni pouze o ukončení dominance a tím pádem jste řešili pouze ukončení dominance, ale tím co spuštění dominance aktivovala už jste se nezabývali? To vám musíme napsat další tiket a prosit vás o udělání věci, která je součástí té původní již řešené věci znovu? :)

Ani ne týden, teď během týdne jste změnili smajlíky.
Na jednuc stranu dobře, na stranu druhou vám to trvalo 13 měsíců a nejsou tu všechny co byly na starém fóru.

Buďme rádi i za to málo. :) Přeci jen je to už dlouhá doba co nové forum běží. Nicméně pro mě se stalo nepřehledným a tak jsem sem přestal chodit a ne, že by se mi chtělo sem začít chodit nějak pravidelně.



Na závěr,.. pff páni, 3x v jednom příspěvku jsem citoval pana Biblos, snad si to nevezmeš osobně, nic proti Tobě nemám, ale příhodně si psal na co já musím nějak reagovat, kdyby to psal například Kozmicz tak cituji jeho, takže neboj, nejsem na Tebe vysazený.

Hezký den a zase někdy, až toho tu bude víc sem něco málo připíšu. :)
K.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To je tak, když se nedokážete v kmeni domluvit, ti co poslali tickety, odpovědi dostali, ve hře není zakázáno informovat o obsahu ticketu.
Víš DK tým si myslí, že jedná s lidmi, kterým není logické myšlení cizí - konec konců při hraní strategických her je to tak nějak základní předpoklad. Proč máte potřebu se při jednání s DK týmem prezentovat jinak? Nebo je to opravdu tak těžké si logicky odvodit, že když udělají technici zásah do hry a po tom zásahu tam dál ocenění přetrvávají, že asi není tak jednoduché to odstranit?
Dalším předpokladem pro hraní této hry je trpělivost, když ji dokážete projevit ve hře, proč ne zde? Je tu jasně napsáno, že se o situaci jedná a že o výsledku budete informováni.
 

DeletedUser2005

Guest
...jelikož jsme v kavárně,rád bych trochu pozměnil téma pokud mohu...neznáte někdo náhodou nějaký způsob,jak se lze přihlásit na svůj účet bez zadání hesla...?...samosebou bez trvalého přihlášení...:cool:
 

DeletedUser34010

Guest
víc arogantní věci si napsat nemohl. já za nic nemůžu, za vše mohou jiní lidé kteří mě nechápou, nerozumí mi, konflikty které se mnou lidi mají jsou jejich chybou, ne mojí... To je nechutné, přesně tyhle typy lidí jsou možná v obecné rovině schopní. Ale ve chvíli kdy je dáte do kolektivu více než dvou lidí tak je naprosto nemožné s nimi vyjít. A napíšu ti pane bývalý supportere kde je tvůj problém, a to je naprosté pohrdání pravidly, pravidla jsou od toho aby se jimi lidé řídili, pokud se ti nelíbí nevyhledávej situace kde se nějakými musíš řídit. To že jsi člen support týmu neznamená že si můžeš dělat věci tak jak chceš ty. Navíc mnoho problémů který si výše vypsal pramení z toho že si na pravidla s prominutím ****. Můžeš mi říct, jak ti asi mohl někdo věřit, když si problémy s hráči řešil přes skype kde je těžko nějaký jiný člen týmu může dohledat? To je asi jasný že si nebyl vzor důvěryhodnosti. Navíc pokud chceš do týmu tak se musíš odprostit od kamarádctví. Když se bavíš s člověkem který kdesi cosi hacknul tak máš zjevně zajímavé známé, navíc když se s podobnými lidmi bavíš o tom jak funguje tool, to je vcelku odvážné, já nevím, ale když jsem byl v týmu já, musel jsem podepsat dokument o tom že nebudu s NIKÝM mimo tým mluvit o tom jak funguje tool a podobné interní věci.

Trochu sebereflexe pane kolego.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser42377

Guest
Vidím, že si letošní velmi horké léto vybírá svou daň. Je 69 % to samé co 80 %? Já bych řekl, že ne. Jestli jste předpokládali, že prostě jeden den dosáhnete 80 %, budete prohlášeni za vítěze a pak klidně můžete spát na vavřínech bez ohledu na to, kolik procent těch 90 dnů budete mít, tak jste se pořádně sekli. Těch 90 dní je tu právě pro to, aby vítězný kmen prokázal, že tu dominanci je schopen udržet, že nešlo o náhodu. A tuto informaci jste dostali ihned při vstupu na svět!

Bylo sakra horko Biblosi, a jak píšeš dosáhli jsme 80% a hned druhý den JSME BYLI PROHLÁŠENÍ ZA VÍTĚZE :), všichni to máme v profilu tak už do prčic řekněte ano udělali jsme tam chybu omlouváme se ale je to tak a tak. A prosímte odkazování na forum kde jsou pravidla si opravdu strčte někam za klobouk, pokud je rozpoluplná informace ve hře a tady budu věřit hře ne foru ne wiki a ne ničemu jinému.
Sorry že to tak píšu ale strašně mě vysírá jak kopete okolo sebe a házite odpovědnost na všechny okolo.


Pro úplné vítězství na tomto světě musí mít kmen pod svojí kontrolou 80% všech hráči vlastněných vesnic. Tato podmínka je známá též jako Dominance.

Aby se zabránilo brzkému a tím pádem i neuspokojivému vítězství, svět musí běžet alespoň 365 dní, aby mohl vedoucí kmen zahájit svoji dominanci.

Dominující kmen musí udržet své procento dominance na 90 po sobě jdoucích dní jako potvrzení svého velkého vítězství.

Jakmile kmen dosáhne svého vítězství, svět bude pokračovat ještě 90 dní.

Z výše uvedeného mi vyplívá, že po dosažení vítězství musíme mít 80% po dobu 90 dní...OK a pak jako pojede svět dalších 90 dní? A to se také musí držet 80%? Dle textu ne ale nevím proc by na prázdno měl pkračovat svět 90 dní??!!?
 

DeletedUser34010

Guest
A kde udělal support tým chybu? Pochopil si že Divoké kmeny nejsou majetek Kosmicze? Že hra pochází od firmy Inno games z Německa? Support tým hru neprogramuje, slouží pouze jako správce a podpora pro herní komunitu. Pokud je problém v naprogramování hry můžeš se třeba postavit na hlavu, ale support tým to nemůže nijak ovlivnit, uvědom si že Inno games má hodně jiných her než jsou dk a také existuje hodně jazykových věrzí kmenů. Tudíž komunikace s Inno games není tak že tam napíšeš/zavoláš a máš za minutu problém vyřešený, ono to taky chvíli trvá.

A to že věříš něčemu co je napsaný jen a jen ve hře? Dost ignorantské, nevím zda hraješ svůj první svět, podle toho co píšeš v závěru příspěvku asi jo, ale existuje kupa zkušených hráčů kteří ti rádi poradí jak funguje Time end, případně pokud okolo nemáš hráče co ti poradí tak kontaktuj support tým.
 
Nahoru